SLT

Wszystkie artykuły z tagiem: "SLT" w serwisie fotopolis.pl:
Sony A77 II - zdjęcia przykładowe
Mieliśmy, okazję przez chwilę fotografować dzisiejszą premierą - Sony A77 II. Lustrzanka została wyposażona w 24-megapikselową matrycę, podobnie jak poprzednik. Ma jednak oferować zdecydowanie szybszy autofokus. Zobaczcie jak ten aparat poradził sobie w warunkach plenerowych.
1 Maj 2014
Michał Sułkiewicz
0
Sony SLT-A99 - test
Sony SLT-A99 to flagowy korpus japońskiego producenta. Magnezowa obudowa, uszczelnienia, a przede wszystkim pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, to główne atuty tego korpusu. Te wszystkie elementy oraz cena stawiają A99 obok profesjonalnych lustrzanek innych producentów. Czy nowa propozycja japońskiego producenta, wyposażona w wizjer elektroniczny, będzie w stanie nawiązać równą walkę z Canonem EOS 5D Mark III czy Nikonem D800?
30 Lis 2012
Patryk Wiśniewski
0
Sony SLT-A37 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
Ostatnie kilka dni mieliśmy okazję fotografować aparatem Sony SLT-A37. Zachęcamy do zapoznania się z pierwszymi wrażeniami i zdjęciami przykładowymi wykonanymi najnowszą, amatorską lustrzanką Sony.
20 Lip 2012
Marcin Falana
0
Sony SLT-A57 - zdjęcia przykładowe
Zaledwie tydzień po premierze aparatu Sony SLT-A57 mogliśmy wykonać nim pierwsze zdjęcia przykładowe. Zapraszamy do ściągnięcia ich w pełnej rozdzielczości i samodzielnej oceny.
20 Mar 2012
Michal Grzegorczyk
0
Sony SLT-A65 - test
Sony konsekwentnie rozwija serię SLT - lustrzanek z półprzepuszczalnym lustrem. Nowe modele, czyli A77 i A65, zostały wyposażone w matrycę APS-C o największej liczbie megapikseli na rynku. O tym jak nowy sensor i cały aparat sprawdza się w fotografowaniu i w filmowaniu możecie się przekonać czytając nasz test.
25 Lis 2011
Patryk Wiśniewski
0
Sony SLT-A77 - zdjęcia przykładowe
Nie minął tydzień po premierze flagowego korpusu Sony, a już możemy przedstawić pierwsze zdjęcia przykładowe zrobione tym aparatem. Sony A77 to najbardziej zaawansowane body z półprzepuszczalnym lustrem w ofercie japońskiego producenta.Uaktualniliśmy o przykładowe zdjęcia z użyciem najciekawszych filtrów artystycznych.
30 Sie 2011
Patryk Wiśniewski
0
Sony SLT-A35 - szybki test
Sony SLT-A35 to odświeżona wersja lustrzanki dla amatorów. Nowa, 16-megapikselowa matryca i "Picture Effects" są najważniejszymi zmianami w stosunku do A33. Zapraszamy do szybkiego testu Alfy z półprzepuszczalnym lustrem.
26 Sie 2011
Sebastian Stasiuk
0
Sony SLT-A55 - pierwsze zdjęcia przykładowe
Dzisiejsza premiera aparatu Sony A55 wzbudziła spore zainteresowanie. Z tym większą przyjemnością zapraszamy do pobrania kilku pierwszych zdjęć przykładowych zrobionych tym aparatem.
24 Sie 2010
Michal Grzegorczyk
0