Foxfoto

Wszystkie artykuły z tagiem: "Foxfoto" w serwisie fotopolis.pl:
Przetestuj stabilizatory Feiyu-Tech, obiektywy Laowa i rejestratory Saramonic podczas dnia otwartego Foxfoto w Krakowie
Z okazji pierwszych urodzin, krakowski salon Proclub zaprasza na dzień otwarty z firmą Foxfoto. Oprócz możliwości przetestowania sprzętu, uczestnicy będą mogli liczyć na specjalne oferty cenowe. Start 22 czerwca o 11:00.
20 Cze 2018
Redakcja Fotopolis
0
Aputure DEC - kontroler bezprzewodowy z adapterem Mikro Cztery Trzecie
Firma Foxfoto zaprezentowała adapter Mikro Cztery Trzecie Aputure DEC, który posiada możliwość zdalnej kontroli za pomocą pilota. Urządzenie jest zaprojektowane z myślą o użytkownikach obiektywów Canon EF i EF-S.
2 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Yongnuo YN300 Air Pro - lekka, przenośna lampa LED
W ofercie firmy Foxfoto pojawiła się nowa przenośna lampa LED, która sprawdzi się podczas oświetlania bliskich planów w produkcjach filmowych i przy zdjęciach portretowych. Urządzenie oferuje jasność rzędu 2000 lumenów i pozwala na regulację temperatury barwowej światła.
16 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Removu P1 - bezprzewodowy kontroler i podgląd do GoPro
Na polskim rynku pojawił się Removu P1 - bezprzewodowy pilot z podglądem do kamer GoPro. Urządzenie komunikuje się z kamerą za pomocą modułu Wi-Fi i pozwala na zdalne kontrolowanie wszystkich funkcji kamery przy użyciu dotykowego ekranu.
1 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0
GGS Fotospeed F1 -  funkcjonalny pas na ramię
W ofercie firmy Foxfoto pojawił się pas naramienny GGS Fotospeed F1 Black Kingkong. Pas wykonany z wysokiej jakości materiałów oferuje wygodny i szybki system montażu i regulacji. Dodatkowo mocowanie wyposażone jest w stopkę pozwalającą na szybki montaż aparatu w statywie.
29 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Fotopro - nowe statywy w ofercie Foxfoto
Firma Foxfoto poinformowała o poszerzeniu swojej oferty o statywy marki Fotopro. W jej ofercie znajdują się różnorodne "nogi", głowice, monopody i inne akcesoria.
23 Gru 2011
Michal Grzegorczyk
0
Wizjer GGS LCD Perfect Viewfinder oraz osłony LCD
W ofercie firmy Foxfoto pojawił się nowy wizjer "GGS LCD Perfect Viewfinder" stworzony z myślą o filmowaniu za pomocą lustrzanek. Poza tym Foxfoto poinformowało o dostępności nowych osłon LCD.
10 Cze 2011
Michal Grzegorczyk
0
Kolejne Voigtlandery dostępne w Polsce
Łódzka firma Foxfoto - dystrybutor obiektywów Voigtlander w Polsce - poinformowała o wprowadzeniu do swojej ofery kolejnych modeli z mocowaniem VM (Leica M). Dostępne będą również zestawy z adapterami do systemów Sony NEX i Mikro Cztery Trzecie.
15 Paź 2010
Michal Grzegorczyk
0
Foxfoto Ring48 - LED-owa lampa pierścieniowa
Firma Foxfoto zaprezentowała lampę pierścieniową wykorzystującą 48 diod LED. Producent deklaruje, że lampa prawidłowo oświetla obiekty znajdujące sie w odleglości od 3 do 100 centymetrów. Urządzenie może działać zarówno z lustrzankami jak i kompaktami. W komplecie znajduje się kilka pierścieni w popularnych rozmiarach.
26 Lip 2010
Michal Grzegorczyk
0