pasek

Wszystkie artykuły z tagiem: "pasek" w serwisie fotopolis.pl:
GGS Fotospeed F1 -  funkcjonalny pas na ramię
W ofercie firmy Foxfoto pojawił się pas naramienny GGS Fotospeed F1 Black Kingkong. Pas wykonany z wysokiej jakości materiałów oferuje wygodny i szybki system montażu i regulacji. Dodatkowo mocowanie wyposażone jest w stopkę pozwalającą na szybki montaż aparatu w statywie.
29 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Pasek do aparatów ideaPIX - test
Przez ostatnie tygodnie mieliśmy okazję testować ozdobny pasek do aparatów polskiej firmy ideaPIX. Zobaczcie jak sprawdził się ten ręcznie wykonany, stylowy produkt.
12 Mar 2015
Michał Sułkiewicz
1
Nowe paski Joby
Firma Joby wprowadziła na rynek dwa nowe paski - UltraFit z mocowaniem UltraPlate, pasującym do każdego statywu oraz pasek na nadgarstek DSLR Wrist Strap z systemem automatycznego zacisku.
23 Wrz 2013
Marcin Grabowiecki
0
Nowa linia komfortowych pasków do aparatów od Joby
Joby, marka znana z produkcji statywów GorillaPod, poszerza swoją ofertę i wprowadza na rynek dwa systemy pasków fotograficznych, które zostały zaprojektowane specjalnie dla aktywnych fotografów. Pasują zarówno do aparatów kompaktowych, jak i zaawansowanych lustrzanek.
4 Gru 2012
Patrycja Tuszyńska
0
Crumpler Singapore Sling - uniwersalny pasek
Crumpler zaprezentował nowy uniwersalny pasek "Singapore Sling". Pasek został wykonany z neoprenu i materiału "1000D Chicken Tex Supreme".
29 Gru 2011
Michal Grzegorczyk
0
Hama Quick Shoot Strap - ergonomiczny pasek fotograficzny
Firma Hama zaprezentowała ergonomiczny pasek fotograficzny Quick Shoot Strap, który został wyposażony w neoprenowy naramiennik składający się z 18 powietrznych poduszek oraz wygodne i szybkie w użyciu mocowanie aparatu.
13 Gru 2011
Michal Grzegorczyk
0
Oryginalne paski fotograficzne ideaPIX
Paski fotograficzne ideaPIX to ciekawa alternatywa dla nudnych, standardowych pasków firmowych dołączanych do aparatów. Zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Na razie dostępne są trzy oryginalne wzory, ale producent już zapowiada, że lada chwila pojawią się kolejne.
5 Lip 2011
Michal Grzegorczyk
0
Pasek ładujący aparat
W popularnym serwisie yankodesign.com publikującym nowatorskie projekty produktów codziennego użytku pojawił się pasek na aparat z panelami słonecznymi i bateriami. Pomysł jest prosty - panele słoneczne zbierają energię i gromadzą ją w bateriach paska po to, by w krytycznym momencie użytkownik mógł doładować baterię w aparacie.
28 Cze 2010
Michal Grzegorczyk
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!