NEX-5

Wszystkie artykuły z tagiem: "NEX-5" w serwisie fotopolis.pl:
Sony NEX-5 - opinia Krzysztofa Millera
Publikujemy drugą część cyklu opinii o aparacie Sony NEX-5. Jej autorem jest Krzysztof Miller, który szuka aparatu-notatnika.
14 Lip 2010
Michal Grzegorczyk
0
Sony NEX-5 - przykładowe panoramy 3D
Przedstawiamy przykładowe panoramy 3D wykonane korpusem Sony NEX-5. Funkcję tę zawdzięczamy opublikowanemu wczoraj nowemu firmware.
2 Lip 2010
Michal Grzegorczyk
0
Sony NEX-5 - opinia Wojciecha Zawadzkiego
Rozpoczynamy cykl opinii czytelników o aparacie Sony NEX-5. Autorem pierwszego tekstu jest Wojciech Zawadzki.
2 Lip 2010
Michal Grzegorczyk
0
Sony NEX-5 i NEX-3 - firmware 02 z trójwymiarowymi panoramami
Zgodnie z zapowiedziami koncern Sony przygotował nowe oprogramowanie wewnętrzne do aparatów NEX-5 i NEX-3, które umożliwia tworzenie trójwymiarowych panoram jednym ruchem ręki.
1 Lip 2010
Michal Grzegorczyk
0
"Przetestuj Sony NEX-5" - wyniki konkursu
Publikujemy wyniki konkursu "Przetestuj Sony NEX-5". Wybraliśmy pięć osób, które otrzymają do sprawdzenia nowy kompakt z wymienną optyką z rodziny Sony NEX. Zwycięzcy otrzymają zestaw składający się z aparatu i dwóch obiektywów.
22 Cze 2010
Michal Grzegorczyk
0
Przetestuj Sony NEX-5 - ogłaszamy konkurs
Dajemy naszym czytelnikom kolejną okazję do samodzielnego sprawdzenia gorącej sprzętowej nowości. Tym razem to NEX-5, jeden z kompaktów z wymienną optyką oferowanych przez firmę Sony. Niewielka, poręczna obudowa tego aparatu kryje dużą matrycę oferującą jakość zdjęć taką samą jak z lustrzanek. Razem z NEX-em wysyłamy dwa obiektywy. Zapraszamy do zgłaszania się.
10 Cze 2010
Michal Grzegorczyk
0
Sony NEX-5, NEX-3 - hands-on
Tradycyjnie jeszcze przed właściwym testem chcemy się z Wami podzielić wrażeniami z użytkowania zaprezentowanych w tym tygodniu Sony NEX-5 i NEX-3. Zupełnie nowa filozofia została zastosowana nie tylko do konstrukcji tych aparatów, ale także do ich obsługi. Dlatego też postanowiliśmy napisać ten tekst nie po pierwszej styczności z aparatem, ale dopiero po kilku dniach pracy z jednym i drugim modelem. Prezentujemy również garść informacji od przedstawicieli Sony, które uzyskaliśmy na...
13 Maj 2010
Michał Sułkiewicz
0
Sony NEX-5 i NEX-3 - "Alphy" bez luster
Na ostatnich targach PMA koncern Sony zapowiedział wejście w rynek aparatów systemowych bez luster, z wymienną optyką. Dziś japońska firma oficjalnie zaprezentowała dwa pierwsze modele z nowym bagnetem E - NEX-5 i NEX-3. Obydwa mają 14-megapikselowe matryce o rozmiarze APS-C, odchylane ekrany oraz szereg funkcji charakterystycznych dla aparatów Sony - filmy HD, HDR-y czy panoramę robioną jednym ruchem ręki.
11 Maj 2010
Michal Grzegorczyk
0