Tomek Sikora

Wszystkie artykuły z tagiem: "Tomek Sikora" w serwisie fotopolis.pl:
"Polska fotografia XX wieku" w PKiN
W ramach Warszawskiego Lata Fotografii prezentowana jest przekrojowa wystawa ukazująca dokonania polskiej fotografii w ciągu minionego XX wieku. Wystawa ta jest kolejną ekspozycją przygotowaną z okazji 60-lecia Związku Polskich Artystów Fotografików i na pewno należy do jednej z ciekawszych. Autorami ponad 300 prezentowanych fotografii ze zbiorów muzealnych i prywatnych kolekcji są czołowi współcześni twórcy oraz klasycy polskiej fotografii - lista nazwisk robi wrażenie.
6 Lip 2007
Marta Sinior
0
"Miejsce Magiczne" Tomka Sikory
W krakowskiej Alchemii eksponowana jest niezwykła wystawa fotografii Tomka Sikory "Miejsce Magiczne". Jak pisze autor "będzie ona żyła i starzała się wraz z nami", stale wzbogacając się o nowe wspomnienia artysty.
29 Gru 2004
Marta Majewska
0
"Promised Land" Tomka Sikory
Tomek Sikora realizował projekt "Promised Land" w ciągu ostatnich dwóch lat. Prezentujemy cykl, który już wkrótce będzie eksponowany w Sztokholmie i Warszawie oraz rozmawiamy z artystą o jego pomyśle.
4 Wrz 2004
Marta Majewska
0
Tomek Sikora "W cieniu Paryża"
Prezentujemy kilkanaście fotografii Tomka Sikory z najnowszego cyklu "W cieniu Paryża". Znalazły się wśród nich także prace, które nie są eksponowane na niedawno otwartej wystawie w Strefie.
16 Lip 2003
Marta Majewska
0