wstrząsoodporny

Wszystkie artykuły z tagiem: "wstrząsoodporny" w serwisie fotopolis.pl:
Olympus Stylus Tough TG-4 – test praktyczny
Najnowsza wersja topowego twardziela to jeszcze większe możliwości i przede wszystkim możliwość zapisu zdjęć w postaci surowych plików RAW. Czy ten pancerny maluch spełni oczekiwania wymagających użytkowników?
24 Cze 2016
Maciej Zieliński
0
Leica X-U (Typ 113) - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
Model X-U to niemiecka odpowiedź na podwodne kompakty innych producentów. Jako jedyny odporny aparat może pochwalić się matrycą APS-C i zaawansowanym, jasnym obiektywem. Czy jednak te niewątpliwe zalety wystarczą, by nowa Leica odniosła rynkowy sukces?
29 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Test odpornych kompaktów 2012 - część 1 - Panasonic Lumix FT4, Nikon Coolpix S30, Olympus Tough TG-820
Lato to czas wakacyjnych wypraw, które obfitują w wiele fotograficznych okazji. Niestety, większość aparatów nie jest w stanie znieść trudów spływów kajakowych, wspinaczki, jazdy na rowerze czy innych sportów ekstremalnych. Na szczęście na rynku jest kilka odpornych kompaktów, które idealnie nadają się do takich celów. Zapraszamy do lektury pierwszej części tegorocznej edycji testu wytrzymałych aparatów kompaktowych.
18 Maj 2012
Patryk Wiśniewski
0
Pierwsze zdjęcia testowe Olympusa SP-570 UZ
Mieliśmy okazję wziąć do rąk najnowsze, zaprezentowane modele Olympusa. Zapraszamy do obejrzenia pierwszych zdjęć zrobionych nowymi aparatami. W pierwszej części zaprezentujemy możliwości superzooma modelu SP-570 UZ, a w drugiej trybu super makro z diodowym oświetleniem wytrzymałego mju 1030 SW.
22 Sty 2008
Marcin Falana
0