uchwyt

Wszystkie artykuły z tagiem: "uchwyt" w serwisie fotopolis.pl:
Nowości FeiyuTech: moduł Follow Focus V2 oraz uchwyt dwuręczny do gimbali z serii AK
Oferta firmy FeiyuTech powiększyła się o ciekawe akcesoria, które powinny zaciekawić wymagających filmowców. Producent zaprezentował moduł ustawiania ostrości Follow Focus V2 oraz uchwyt dwuręczny do gimbali z serii AK.
9 Sty 2019
Michał Chrzanowski
0
Trilens - 3 obiektywy zawsze pod ręką
Większość zleceń wymaga od nas żonglowania obiektywami. Z nowym uchwytem firmy Frii Design ma być to znacznie prostsze.
24 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
0
Redrock Micro Retroflex-S - stylowy rig do aparatów Sony
Redrock Micro, znany producent akcesoriów filmowych wprowadził do swojej oferty wyjątkowy rig, który pozwoli użytkownikom aparatów Sony poczuć się jak podczas filmowania klasycznymi kamerami Super-8. Ale jest też bardzo praktyczny.
10 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Peak Design CaptureLENS - wygodna wymiana obiektywów
Niedawno pisaliśmy o ciekawej torbie fotograficznej produkcji firmy Peak Design, która biła rekordy popularności wśród akcesoriów fotograficznych w serwisie Kickstarter. Teraz jej twórcy zaprezentowali system umożliwiający szybką i wygodną wymianę obiektywów, bez martwienia się o pogubienie dekielków.
1 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Newell MB-D16 - battery grip do aparatu Nikon D750
Firma Foxfoto poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowego gripa do aparatu Nikon D750. Newell MB-D16 wyposażono w dwupozycyjny spust migawki, joystick, dwa pokrętła nastaw, blokadę funkcji oraz przycisk AF-L/AE-L.
26 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0
Joby GripTight XL. Smartfon na statywie
Każdy kto wpadł na pomysł umieszczenia smartfona na statywie wie, że nie jest to wcale banalne zadanie. Rozwiązaniem może być uniwersalny uchwyt Joby GripTight XL, który poradzi sobie z urządzeniami o szerokości od 69 do 99 milimetrów.
24 Paź 2014
Michal Grzegorczyk
0
Manfrotto Pico Clamp
Firma Manfrotto wprowadziła do swojej oferty niewielki uchwyt Pico Clamp. Klamerka wygląda niepozornie, ale ma udźwig dwóch kilogramów (w osi pionowej) i może się przydać do umocowania lampy, małego aparatu czy mikrofonu.
24 Cze 2014
Michal Grzegorczyk
0
GoPro 3-Way - uchwyt, ramię i statyw w jednym
GoPro 3-Way to akcesorium do kamerek sportowych GoPro, które łączy uchwyt, ramię przedłużające i mini-statyw. Modułowa budowa sprawia, że liczba jego zastosowań jest niemal nieograniczona.
3 Cze 2014
Michal Grzegorczyk
0
PeakDesign Capture v2 Standard
W sklepie Cyfrowe.pl pojawiła się nowa wersja uchwytu PeakDesign Capture v2 Standard. Uchwyt składa się z nakładki do paska i szybkozłączki mocowanej go gwintu statywowego aparatu.
10 Gru 2013
Michal Grzegorczyk
0
Arca-Swiss Mini L-Bracket dla Sony NEX-3 i NEX-5
Firma Arca-Swiss włączyła się w rozbudowę systemu Sony NEX i zaprezentowała "Mini L-Bracket" dla aparatów NEX-3 i NEX-5. Akcesorium ułatwia szybką zmianę kadru z poziomego na pionowy.
12 Paź 2011
Michal Grzegorczyk
0