E-P1

Wszystkie artykuły z tagiem: "E-P1" w serwisie fotopolis.pl:
Lipcowy cennik Olympusa
W kilkanaście dni po premierze Olympusa E-P1 poznaliśmy polskie ceny sugerowane za aparat, obiektywy i inne akcesoria - m. in. lampę i wizjer.
1 Lip 2009
Michal Grzegorczyk
0
Olympus E-P1 - studyjne zdjęcia testowe
Przedstawiamy studyjne zdjęcia testowe wykonane najnowszą propozycją firmy Olympus - modelem E-P1. Standardowo przyjrzymy się tablicom testowym pod względem szumu i ilości reprodukowanych przez aparat szczegółów. Zdjęcia zostały wykonane na standardowych ustawieniach obiektywem kitowym M. Zuiko Digital ED 14-42 mm oraz obiektywem M. Zuiko Digital 17 mm f/2.8 Pancake.
17 Cze 2009
Marcin Falana
0
Olympus E-P1 - więcej sampli
Po dniu spędzonym z nowym produktem Olympusa prezentujemy następne zdjęcia testowe pokazujące kolejne możliwości aparatu, a także pracę dedykowanej lampy błyskowej FL-14 i obiektywu Zuiko Digital 17mm f/2,8 "Pancake".
17 Cze 2009
Michał Sułkiewicz
0
Olympus E-P1 - cyfrowy PEN
Zgodnie z zapowiedziami - już jest. Dziś oficjalna premiera Olympusa E-P1, czyli pierwszego korpusu tej firmy w systemie Mikro Cztery Trzecie. Model, który był zapowiadany niemal od chwili powstania nowego standardu stylistycznie nawiązuje do malutkich analogowych lustrzanek z serii Pen F.
16 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0