K-7

Wszystkie artykuły z tagiem: "K-7" w serwisie fotopolis.pl:
Pentax K-7 - test
Pentax K-7 to z pewnością długo wyczekiwany model - nie tylko przez użytkowników systemu Pentaksa. W stosunku do modelu K20D zmniejszyły się wymiary, ale funkcjonalność oraz sprawność kluczowych elementów została zdecydowanie podniesiona. Między innymi takie cechy jak wizjer pokrywający 100% kadru, uszczelniany i magnezowy korpus oraz szybki układ AF zdradzają, że K-7 będzie rywalizował na półce aparatów półprofesjonalnych. Zobaczmy jak ta walka się zapowiada.
31 Lip 2009
Damian Bednarzak
0
Pentax K-7 - pierwsze zdjęcia testowe z wersji finalnej
Przedstawiamy pierwsze zdjęcia testowe z finalnej wersji najnowszego Pentaksa K-7. Tradycyjnie przyglądamy się tablicy Gretaga i scence fotopolis.pl na wszystkich czułościach ISO. Poza tym publikujemy kilka zdjęć plenerowych do ściągnięcia w pełnej rozdzielczości.
10 Lip 2009
Marcin Falana
0
Pentax K-7 - pierwsze wrażenia
Dzięki uprzejmości firmy Apollo mieliśmy okazję przyjrzeć się bliżej przedprodukcyjnej wersji najnowszej lustrzanki Pentaksa. K-7 - bo o tym modelu mowa - jest flagową lustrzanką Pentaksa i ma z czasem zastąpić model K20D. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi wrażeniami jakie wywarła na nas ta konstrukcja.
20 Maj 2009
Marcin Falana
0