K-7

Wszystkie artykuły z tagiem: "K-7" w serwisie fotopolis.pl:
Opinia Jarka Sawickiego o Pentaksie K-7
Dziś inaugurujemy cykl publikacji opinii wybranych czytelników o lustrzance Pentax K-7. Jarek Sawicki zapowiadał, że chce zrobić zdjęcia starych i zapomnianych zakątków, których nie brakuje we Wrocławiu. Postanowił także sprawdzić możliwość przetestowania starych szkieł oraz współpracy z filtrami IR przy długich ekspozycjach. Przeczytajcie jego opinię!
1 Paź 2009
Marta Majewska
0
Przetestuj i wygraj Pentaksa K-7 - wyniki konkursu
Kilkanaście dni temu ruszył konkurs, w którym nagrodą był indywidualny test Pentaksa K-7. Zostaliśmy zasypani zgłoszeniami - chęć przetestowania wyraziło niemal 600 osób! Wspólnie z przedstawicielami firmy Apollo - dystrybutora Pentaksa w Polsce - wybraliśmy czwórkę, która dostanie K-7 do sprawdzenia. Autor najciekawszej opinii dostanie aparat na własność.
13 Sie 2009
Michal Grzegorczyk
0
Przetestuj i wygraj Pentaksa K-7
Zapraszamy naszych czytelników do kolejnego konkursu. Tym razem możecie wygrać indywidualne testy nowego Pentaksa K-7, wraz z obiektywami. Jednak testowanie to nie wszystko: jedna osoba będzie miała szansę wygrać aparat z obiektywem! Zgłoszenia tylko przez najbliższe 10 dni, do 10 sierpnia 2009 roku. Aktualizacja 12.08.2009: Ze względu na nadspodziewanie dużą ilość zgłoszeń, wyniki zostaną opublikowane z jednodniowym opóźnieniem, 13 sierpnia 2009
31 Lip 2009
Michal Grzegorczyk
0
Pentax K-7 - test
Pentax K-7 to z pewnością długo wyczekiwany model - nie tylko przez użytkowników systemu Pentaksa. W stosunku do modelu K20D zmniejszyły się wymiary, ale funkcjonalność oraz sprawność kluczowych elementów została zdecydowanie podniesiona. Między innymi takie cechy jak wizjer pokrywający 100% kadru, uszczelniany i magnezowy korpus oraz szybki układ AF zdradzają, że K-7 będzie rywalizował na półce aparatów półprofesjonalnych. Zobaczmy jak ta walka się zapowiada.
31 Lip 2009
Damian Bednarzak
0
Pentax K-7 - firmware 1.01
Pentax przygotował aktualizację firmware do swojej najnowszej lustrzanki - modelu K-7. Wprowadza ona jedną zmianę w "Custom Menu".
29 Lip 2009
Michal Grzegorczyk
0
Pentax K-7 - pierwsze zdjęcia testowe z wersji finalnej
Przedstawiamy pierwsze zdjęcia testowe z finalnej wersji najnowszego Pentaksa K-7. Tradycyjnie przyglądamy się tablicy Gretaga i scence fotopolis.pl na wszystkich czułościach ISO. Poza tym publikujemy kilka zdjęć plenerowych do ściągnięcia w pełnej rozdzielczości.
10 Lip 2009
Marcin Falana
0
Pentax K-7 - pierwsze wrażenia
Dzięki uprzejmości firmy Apollo mieliśmy okazję przyjrzeć się bliżej przedprodukcyjnej wersji najnowszej lustrzanki Pentaksa. K-7 - bo o tym modelu mowa - jest flagową lustrzanką Pentaksa i ma z czasem zastąpić model K20D. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi wrażeniami jakie wywarła na nas ta konstrukcja.
20 Maj 2009
Marcin Falana
0
Pentax K-7 - zmiany, nowości, ulepszenia
Tym razem nie można mówić o pełnej niespodziance. Godziny do premiery nowej lustrzanki Pentaksa odliczane były na oficjalnej witrynie firmy. Premierowa lustrzanka może jednak zaskakiwać ilością nowych elementów. Procesor obrazu, wizjer, pomiar światła, zdjęcia seryjne, monitor, migawka, autofokus, filmy HD - to tylko najważniejsze obszary zmian i poprawek.
20 Maj 2009
Michal Grzegorczyk
0