Barbara Klemm

Wszystkie artykuły z tagiem: "Barbara Klemm" w serwisie fotopolis.pl:
I Miasteczkowski Tydzień Fotografii rusza dzisiaj
Od 6 do 12 lipca trwać będzie Pierwszy Tydzień Fotografii, na który zaprasza Miejski Ośrodek Kultury w Miasteczku Śląskim. W trakcie tych kilku dni będziemy mieli okazję zobaczyć wystawy zdjęć, prezentacje multimedialne oraz film o fotografii. Na zakończenie tygodnia - koncerty.
6 Lip 2009
Marcin Grabowiecki
0
Centralny BASEN Artystyczny i BASEN Summer startuje już 7 lipca!
W inauguracyjnym programie "BASEN Summer" znajdzie się wernisaż wystawy fotografii Piotra Jedwabnego zatytułowany "City". Cykl koncentruje się na człowieku i jego obecności w przestrzeni miejskiej. Zdjęcia wykonane zostały w europejskich metropoliach, takich jak: Paryż, Amsterdam, Lizbona czy Warszawa. Twórca przygląda się w nich człowiekowi i przestrzeni, w której żyje. To co najbardziej go interesuje to relacje między nimi. Zdjęcia mówią o wyobcowaniu człowieka we współczesnym świecie i...
6 Lip 2009
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa fotografii reportażowej Barbary Klemm w Muzeum Narodowym w Gdańsku
Przez całe wakacje będzie można oglądać w Gdańsku prezentację zdjęć Barbary Klemm zatytułowaną "Światłocień. Retrospektywa zdjęć z lat 1968-2008.". Wystawa przygotowana przez Instytut Stosunków Międzynarodowych IFA we współpracy z Goethe Institut-Warschau to autorski wybór najbardziej znanych fotografii Barbary Klemm, wieloletniej reporterki "Frankfurter Allgemeinen Zeitung". Uroczyste otwarcie już 8 lipca, o godz. 18:00.
6 Lip 2009
Marcin Grabowiecki
0
Barbara Klemm "Światłocień. Retrospektywa zdjęć z lat 1968-2008" - wystawa w Warszawie
Dom Spotkań z Historią oraz Instytut Goethego w Warszawie zapraszają na otwarcie wystawy Barbary Klemm "Światłocień. Retrospektywa zdjęć z lat 1968-2008." Ekspozycję prac wieloletniej reporterki Frankfurter Allgemeine Zeitung przygotował Instytut Współpracy Międzynarodowej w Stuttgarcie. Wystawa w Domu Spotkań z Historią jest światową premierą prezentacji. Wernisaż już dziś, 16 kwietnia o godzinie 18.
16 Kwi 2009
ms
0