IR

Wszystkie artykuły z tagiem: "IR" w serwisie fotopolis.pl:
Hama IR Light Sensor Remote Camera Trigger
Firma Hama zaprezentowała nowy element systemu wyzwalania DCC - wyzwalacz reagujący na światło podczerwone o nazwie IR Light Sensor Remote Camera Trigger.
14 Lip 2011
Sebastian Stasiuk
0
Hahnel HS-A350 Infra - grip do lustrzanek Sony ze zdalnym sterowaniem
Hahnel, firma specjalizująca się w produkcji systemów zasilania zaprezentowała grip do lustrzanek Sony A200, A300 i A350. Oprócz standardowej funkcji uchwytu pionowego i dodatkowego źrodła zasilania urządzenie posiada także zintegrowany system bezprzewodowego sterowania. W zestawie z gripem znajduje się pilot na podczerwień pozwalający na wyzwalanie migawki z odleglości kilku metrów.
25 Mar 2009
Michal Grzegorczyk
0
Hahnel HC-40D Infrapro - grip do lustrzanek Canon z podczerwienią
Firma Hahnel, znany producent baterii i ładowarek, zaprezentowała interesujące rozwiązanie dla posiadaczy lustrzanek Canona EOS 20D, 30D i 40D. Chodzi o pionowy uchwyt zasilający ze zintegrowanym systemem bezprzewodowego sterowania. Do działania wykorzystuje podczerwień. Oprócz tego spełnia tradycyjną rolę - ułatwia fotografowanie pionowych kadrów i mieści dodatkowe źródła zasilania.
17 Mar 2008
Michal Grzegorczyk
0
Mamiya - odświeżony Sekor Macro MF 120 mm f/4 D, nowy adapter i filtr IR
Firma Mamiya przypomniała o swoim istnieniu i zapowiedziała wprowadzenie kilku nowości. Pierwszą z nich jest odświeżona wersja obiektywu Sekor Macro MF 120 mm f/4 D. Kolejna to adapter pozwalający używać obiektywów serii Hasselblad V oraz filtr do cyfrowej ścianki Mamiya ZD Digital Back umożliwiający fotografowanie w podczerwieni. Wszystkie nowości trafią do sprzedaży w najbliższych tygodniach.
14 Sty 2008
Michal Grzegorczyk
0