HX1

Wszystkie artykuły z tagiem: "HX1" w serwisie fotopolis.pl:
Opinia Marka Juszczaka o Sony HX1
Prezentujemy już ostatnią z 10 opinii naszych czytelników o temat modelu Sony Cyber-shot HX1. Marek Juszczak zabrał aparat na wycieczkę w góry i na spacer po mieście - czyli tam, gdzie często powstają wakacyjne zdjęcia. Szczególną uwagę zwrócił na możliwości obiektywu, zdjęcia makro i szybkostrzelność. Zapraszamy!
18 Cze 2009
Marta Majewska
0
Opinia Krzysztofa Rybarczyka o HX1
Przedstawiamy przedostatnią opinię naszych czytelników o HX1. Tym razem Krzysztof Rybarczyk opisał nam swoje wrażenia z fotografowania ultrazoomem Sony. Zapraszamy do lektury opinii i analizy zdjęć.
13 Cze 2009
Marta Majewska
0
Opinia Szymona Baciora o Sony HX1
Tym razem zapraszamy do przeczytania opinii Szymona Baciora. Autor obiecywał, że sprawdzi czy funkcja panoramy pozwoli uchwycić magię jego ulubionych zakątków Jury Krakowsko-Częstochowskiej oraz jak matryca i obiektyw poradzą sobie przy portretach z małą głębią ostrości.
9 Cze 2009
Marta Majewska
0
Opinia Piotra Kamińskiego o Sony HX1
Prezentujemy opinię Piotra Kamińskiego, który do tematu podszedł nieco inaczej. Ocenił Sony HX1 według kryterium: co mu daje, a co odbiera radość z fotografowania.Zapraszamy do obszernej opinii i wielu ciekawych zdjęć - w tym zbliżenia księżyca...
30 Maj 2009
Michał Sułkiewicz
0
Opinia Michała Mardowskiego o HX1
Dziś prezentujemy opinię kolejnego naszego czytelnika - Michała Mardowskiego, który skupił się na porównaniu Sony HX1 z jego poprzednikiem Cyber-shotem H50.
29 Maj 2009
Marta Majewska
0
Opinia Roberta Kucharczyka o Sony HX1
Dziś prezentujemy kolejną opinię o modelu Sony Cyber-shot HX1. Tym razem swoje wrażenia opisał nam Robert Kucharczyk. Autor wszechstronnie przetestował aparat - zrobił nim ponad 1700 zdjęć.
22 Maj 2009
Michal Grzegorczyk
0
Opinia Pawła Weredy o Sony HX1
Dziś prezentujemy obszerną opinię Pawła Weredy o Sony Cyber-shot HX1. Autor jest aktywnym użytkownikiem naszego forum i z niecierpliwością czekał na możliwość przetestowania i opisania swoich wrażeń. W zgłoszeniu do konkursu obiecywał porównać HX1 do modelu Sony Cyber-shot H50 i nas nie zawiódł.
19 Maj 2009
Marta Majewska
0
Opinia Tomasza Heima o Sony HX1
Zapraszamy do lektury kolejnej opinii na temat Sony HX1. Tomasz Heim gruntownie sprawdził możliwości aparatu: od jakości jego obiektywu, przez funkcje filmowe, po tryb "zmierzch z ręki". Zapraszamy do lektury.
11 Maj 2009
Michal Grzegorczyk
0
Opinia Jakuba Krawca o Sony HX1
Przedstawiamy koleją opinię czytelnika na temat aparatu Sony Cyber-shot HX1. Jakub Krawiec skupił się na zdjęciach seryjnych i nagrywaniu sekwencji wideo. Poza tym skomentował ergonomię i jakość zdjęć.
6 Maj 2009
Marcin Falana
0
Opinia Roberta Kasprzyckiego o Sony HX1
Opinią Roberta Kasprzyckiego inaugurujemy publikacje tekstów i zdjęć naszych 10 czytelników, którzy testują właśnie Sony Cyber-shot HX1. Autor szczególną uwagę zwrócił na możliwości zoomu, makro, panoramę oraz tryb "zmierzch z ręki".
4 Maj 2009
Marta Majewska
0