HX1

Wszystkie artykuły z tagiem: "HX1" w serwisie fotopolis.pl:
Sony Cyber-shot DSC-HX1 - test
Sony Cyber-shot DSC-HX1 można zaliczyć do technologicznych gadżetów. Oferuje nowatorskie tryby ekspozycji pozwalające na rejestrowanie rozległych panoram i fotografowanie w słabych warunkach oświetleniowych. Patrząc na specyfikację można być pod wrażeniem. Przyjrzymy się czy faktycznie propozycja Sony jest aparatem wartym swojej ceny.
3 Kwi 2009
Marcin Falana
0
Sony Cyber-shot HX1 - zdjęcia z wersji finalnej
Korzystając z okazji, że mieliśmy możliwość fotografowania jednym z pierwszych finalnych egzemplarzy aparatu Sony Cyber-shot HX1, przedstawiamy kilka zdjęć wykonanych tym ciekawym aparatem. Bardziej wnikliwie przyjrzymy się tej konstrukcji w teście, jednak już teraz zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami z HX1 wykonanymi w Tajlandii.
28 Mar 2009
Marcin Falana
0
Sony Cyber-shot DSC-HX1 - pierwsze zdjęcia testowe
Sony Cyber-shot HX1 zaledwie dwa dni temu zadebiutował na targach PMA, a już dziś kilka egzemplarzy trafiło na konferencję prasową firmy Sony w Warszawie. Konferencja stała się dobrą okazją do szybkiego sprawdzenia jak działają flagowe funkcje nowego modelu - automatyczna panorama i "zmierzch z ręki". Zapraszamy do przyjrzenia się pierwszym zdjęciom testowym.
5 Mar 2009
Michal Grzegorczyk
0