Galeria Obok ZPAF

Wszystkie artykuły z tagiem: "Galeria Obok ZPAF" w serwisie fotopolis.pl:
"Foto obrazy" Andrzeja Andrychowskiego - nowa wystawa w Galerii Obok ZPAF
Zapraszamy do Galerii Obok ZPAF na wystawę Andrzeja Andrychowskiego. W cyklu "Foto obrazy" artysta prezentuje nam, odwołujące się do rzeczywistości, prace z pogranicza fotografii, grafiki i malarstwa. Otwarcie w środę, 3 lutego o godz. 19:00.
29 Sty 2010
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Norberta Roztockiego "Kontrasty" w Galerii Obok ZPAF
Zapraszamy na wernisaż pierwszej w nowym roku wystawy w Galerii Obok ZPAF. W piątek, 8 grudnia swoje prace pokaże Norbert Roztocki. Projekt "Kontrasty" poświęcony jest muzyce klasycznej i tradycyjnej.
6 Sty 2010
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Doroty Sitnik "Granice tożsamości" w Galerii Obok ZPAF
Do 20 listopada w warszawskiej Galerii Obok ZPAF można oglądać prace Doroty Sitnik. W cyklu "Granice tożsamości" autorka stawia pytania o granice naszej tożsamości.
9 Lis 2009
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa "Hipertabu" Agnieszki Galas w Galerii Obok ZPAF
W najbliższą środę, 30 września o godz. 19:00 w warszawskiej Galerii Obok ZPAF odbędzie się otwarcie kolejnej wystawy. Swoje prace zaprezentuje Agnieszka Galas w zagadkowo zatytułowanym cyklu "Hipertabu".
28 Wrz 2009
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Kuby Rubaja "Samotność - wśród ludzi" w Galerii Obok ZPAF
Już jutro odbędzie się otwarcie wystawy Kuby Rubaja zatytułowanej "Samotność - wśród ludzi". Zapraszamy 2 września do warszawskiej Galerii Obok ZPAF na godz. 19:00.
1 Wrz 2009
Marcin Grabowiecki
0
"Medialne Planety" Janusza Musiała w Galerii Obok ZPAF
5 sierpnia o godz. 19:00 będzie miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy Janusza Musiała "Medialne Planety". Autorski zestaw pokazuje wpływ czasu i warunków atmosferycznych na media optycznej rejestracji i archiwizacji multimedialnych danych.
30 Lip 2009
Marcin Grabowiecki
0
"Nowi Święci" Agnieszki Rodowicz w Galerii Obok ZPAF
Zapraszamy do warszawskiej Galerii Obok ZPAF na wystawę Agnieszki Rodowicz "Nowi Święci". Autorka prezentuje projekt dokumentujący zmiany w obrębie polskiej religijności. Wernisaż w najbliższą środę, 1 lipca.
29 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0
Jagna Olejnikowska "Poczekalnia" - wystawa w Galerii Obok ZPAF
WFFA 09.Już dziś, 27 maja w Galerii Obok ZPAF w Warszawie otwarta zostanie wystawa fotografii Jagny Olejnikowskiej "Poczekalnia". Prezentacja została zrealizowana w ramach Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej. Organizatorzy serdecznie zapraszają na wernisaż, który rozpocznie się o godzinie 19. Wstęp wolny.
27 Maj 2009
ms
0
Paweł Jaszczuk "Salaryman" - wystawa w Galerii Obok ZPAF
Od czwartku w Galerii Obok ZPAF w Warszawie prezentowana będzie wystawa fotografii Pawła Jaszczuka "Salaryman". Szykowany projekt to cykl czarno - białych portretów mieszkańców Tokio, którzy w różnych miejscach publicznej przestrzeni zapadli w krótką, czasem nieplanowaną drzemkę. Wystawa będzie otwarta do 30 kwietnia.
6 Kwi 2009
ms
0
Weronika Gęsicka "Bajkolandia" - wystawa w Galerii Obok ZPAF w Warszawie
Już dziś, 11 marca w Galerii Obok ZPAF w Warszawie odbędzie się wernisaż wystawy Weroniki Gęsickiej, autorki uhonorowanej główną nagrodą w konkursie fotograficznym Doliny Kreatywnej TVP. Cykl luminografii zatytułowany "Bajkolandia" opowiada o magicznym świecie, w którym mieszają się rzeczywistość, wspomnienia i fantazje. Otwarcie wystawy o godzinie 19.
11 Mar 2009
ms
0