Galeria Obok ZPAF

Wszystkie artykuły z tagiem: "Galeria Obok ZPAF" w serwisie fotopolis.pl:
"Czasoprzestrzenie" Anny Edyty Przybysz w Galerii Obok ZPAF
Galeria Obok ZPAF zaprasza na otwarcie wystawy prac Anny Edyty Przybysz, które odbędzie się w środę, 21 września o godz. 19:00. Prezentacja obejmie surrealistyczne pejzaże, które powstały w wyobraźni autorki.
16 Wrz 2011
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Anny Borys w Galerii Obok ZPAF
W środę, 17 sierpnia o godz. 19:00 w warszawskiej Galerii Obok ZPAF odbędzie się otwarcie wystawy Anny Borys "Chwile". Artystka zaprezentuje na niej prace opowiadające o codzienności widzianej przez pryzmat banalnych na pozór przedmiotów.
10 Sie 2011
Marcin Grabowiecki
0
"Linia brzegowa" Tomasza Lazara w Galerii Obok ZPAF
Już w najbliższą środę, 20 lipca o godz. 19:00 odbędzie się otwarcie wystawy Tomasza Lazara zatytułowanej "Linia brzegowa". Polskie wybrzeże ma długość 500 km. Na tym odcinku znajdziemy piaszczyste plaże, klify oraz wioski rybackie. Autor skupia się na jego fragmencie - Kaszubach.
15 Lip 2011
Marcin Grabowiecki
0
Prace Grzegorza Wełnickiego w Galerii Obok ZPAF
Do 15 lipca w Galerii Obok ZPAF w Warszawie możemy oglądać wystawę "Angel Dreams" Grzegorza Wełnickiego. Portrety i zdjęcia sytuacyjne zostały wykonane podczas podróży autora do ośrodków zajmujących się ludźmi niesprawnymi intelektualnie w Polsce, Japonii, na Wybrzeżu Kości Słoniowej, we Francji i Anglii.
22 Cze 2011
Marcin Grabowiecki
0
Nowa wystawa w Galerii Obok ZPAF
Zapraszamy do warszawskiej Galerii Obok ZPAF na wystawę Justyny Gentile Łady. Czyściec - bo tak brzmi ukryty tytuł wystawy - to szereg inscenizowanych przedstawień kobiet w różnych pozach, gestach w kontekście przestrzeni i światła.
2 Cze 2011
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa prac Pauliny Rosińskiej w Galerii Obok ZPAF
Zapraszamy do Galerii Obok ZPAF na wernisaż prac Pauliny Rosińskiej, który odbędzie się w środę, 20 kwietnia o godz. 19:00. "Czerwono czarno białe" to cykl nawiązujący do zeszłorocznej żałoby narodowej, której rocznicę niedawno obchodziliśmy.
18 Kwi 2011
Marcin Grabowiecki
0
Prace Piotra Słowińskiego w Galerii Obok ZPAF
Zapraszamy na wystawę Piotra Słowińskiego zatytułowaną "Niepewność". Oscylujące między fotografią uliczną, dokumentem a fotograficznym impresjonizmem prace odnoszą się do "pewnego stanu emocjonalnego". Prezentacja jest dostępna dla widzów od 24 marca do 16 kwietnia 2011.
23 Mar 2011
Marcin Grabowiecki
0
Prace Patrycji Dołowy w Galerii Obok ZPAF
Już w najbliższy piątek - 28 stycznia o godz. 19:00 odbędzie się kolejny wernisaż w Galerii Obok ZPAF. Tym razem swój projekt fotograficzny zaprezentuje Patrycja Dołowy. Za intrygującym tytułem "Baśń. The Hard Boiled Wonderland" kryje się opowieść o człowieku.
26 Sty 2011
Marcin Grabowiecki
0
Prace Wojciecha Walkiewicza w Galerii Obok ZPAF
Zapraszamy na otwarcie pierwszej w tym roku wystawy w Galerii Obok ZPAF w Warszawie. W piątek - 7 stycznia o godz. 19:00 swoje pejzaże pokaże Wojciech Walkiewicz. Prezentowane prace, to powrót autora do fotografii. Projekt powstał w ciągu ostatniego roku. Zdjęcia wykonane zostały analogowo na negatywie 6x9cm przy użyciu wielokrotnej ekspozycji przez filtry selektywne R, G, B. Cała obróbka cyfrowa ograniczyła się do skanowania negatywu i korekcji barwnej. Prace są prezentowane w formacie...
7 Sty 2011
Marcin Grabowiecki
0
Prace duetu Tim Bosko w Galerii Obok ZPAF w Warszawie
W najbliższą środę - 1 grudnia o godz. 19:00 w Galerii Obok ZPAF w Warszawie swoje prace zaprezentuje duet Tim Bosko. Anna Kawa i Tomasz Wójcicki pokażą fotografie dotyczące przestrzeni miejskiej. Cykl powstał kilka lat temu w czasie ich podróży do Brighton. Miasteczko to po sezonie ukazuje swoje drugie oblicze - spokojne, refleksyjne, ale też pełne absurdu. Zatrzymane w kadrze przedmioty na co dzień mijane bezwiednie, dają możliwość nowej ich obserwacji i interpretacji.
29 Lis 2010
Marcin Grabowiecki
0