Galeria Obok ZPAF

Wszystkie artykuły z tagiem: "Galeria Obok ZPAF" w serwisie fotopolis.pl:
Wystawa Agnieszki Prusak w Galerii Obok ZPAF
Galeria Obok ZPAF w Warszawie zaprasza na wystawę Agnieszki Prusak "Wakacje w mieście". Otwarcie wystawy odbędzie się 10 października o godz. 19. Reportaż opowiada o wrocławskich dzieciach.
4 Paź 2012
Patrycja Tuszyńska
0
"Zarys biologii fantastycznej" Marka Noniewicza w Galerii Obok ZPAF
Zapraszamy do warszawskiej Galerii Obok ZPAF na wernisaż wystawy Marka Noniewicza "Zarys biologii fantastycznej", który odbędzie się 5 września o godz. 19:00.
31 Sie 2012
Marcin Grabowiecki
0
"Obrońcy Starej Wiary" Mirosławy Gmaj w Galerii Obok ZPAF
Kuratorka warszawskiej Galerii Obok ZPAF - Anna Wolska - zaprasza na nową wystawę. Tym razem będzie ona dotyczyła małej społeczności w Gabowych Grądach na peryferiach Polski, gdzie grupa dawnych osadników kultywuje wciąż religię Staroobrzędowców, ale też podtrzymuje swoje własne, lokalne tradycje. Autorką prezentowanych prac jest Mirosława Gmaj. Otwarcie (18 lipca o godz. 18:00) uświetni występ zespołu z Gabowych Grądów.
11 Lip 2012
Marcin Grabowiecki
0
Marek Żmudzki w Galerii Obok ZPAF
Zapraszamy na nową wystawę do warszawskiej Galerii Obok ZPAF. Cykl "Na obrzeżach" Marka Żmudzkiego to subiektywna podróż autora przez byłe republiki dawnego Związku Radzieckiego. Wernisaż odbędzie się wyjątkowo już dzisiaj, w poniedziałek 25 czerwca o godz. 19:00. Prezentację będzie można oglądać do 14 lipca 2012.
25 Cze 2012
Marcin Grabowiecki
0
Bartosz Sobanek - wystawa "Kushti" w Galerii Obok ZPAF
Zapraszamy na otwarcie wystawy Bartosza Sobanka, które odbędzie się już w środę, 23 maja o godz. 19:00. W Galerii Obok ZPAF autor pokaże czarno-białe prace poświęcone tradycyjnej formie zapasów zwanej "kushti", która zrodziła się w Indiach.
22 Maj 2012
Marcin Grabowiecki
0
Noc Muzeów w OW ZPAF w Warszawie
19 maja zapraszamy na "Noc Muzeów" w Galeriach OW ZPAF w Warszawie. Poza bieżącymi wystawami będzie można wziąć udział w spotkaniach autorskich, które poprowadzą: Piotr Filutowski, Adam Łach (Lunaris), Wojtek Walkiewicz, Prot Jarnuszkiewicz i Tomasz Budzyński. W tym roku kluczem doboru autorów na spotkania było różnie rozumiane zagadnienie światła w obrazie fotograficznym oraz budowanie nastroju. Wstęp wolny! Początek o godz. 19:00.
16 Maj 2012
Marcin Grabowiecki
0
Alicja Pietras - wystawa "Autoportret Pamięciowy" w Galerii Obok ZPAF
Razem z warszawską Galerią Obok ZPAF zapraszamy na otwarcie wystawy Alicji Pietras, które odbędzie się już jutro, w środę 25 kwietnia o godz. 19:00. "Autoportret Pamięciowy" to rodzaj fotograficznego pamiętnika, zapis emocji i wewnętrznych przeżyć związanych z niezbyt szczęśliwym dla autorki czasem.
24 Kwi 2012
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa "Pachnące Jarzębiną" Barbary Dubus w Galerii Obok ZPAF
Razem z Galerią Obok ZPAF zapraszamy na otwarcie wystawy Barbary Dubus, które odbędzie się 14 marca o godz. 19:00. W Warszawie autorka pokaże impresyjne fotografie wykonane za pomocą aparatu Holga. Układają się one w opowieść o zmaganiach Dubus z własną tożsamością zawieszoną pomiędzy Francją a Polską.
12 Mar 2012
Marcin Grabowiecki
0
"Żywioł" Mateusza Sarełło w Galerii Obok ZPAF
Warszawska Galeria Obok ZPAF zaprasza na otwarcie wystawy Mateusza Sarełło, które odbędzie się w środę, 15 lutego o godz. 19:00. Dokument "Żywioł" opowiada o wydarzeniach związanych z powodzią, która nawiedziła dwa lata temu gminę Wilków w okolicy Kazimierza Dolnego nad Wisłą.
9 Lut 2012
Marcin Grabowiecki
0
"Tata" Magdy Wdowicz-Wierzbowskiej w Galerii Obok ZPAF
Warszawska Galeria Obok ZPAF zaprasza na otwarcie wystawy Magdy Wdowicz-Wierzbowskiej, które odbędzie się już dziś, 11 stycznia o godz. 19:00. Poświęconą ojcu autorki prezentację można oglądać do 10 lutego 2012.
11 Sty 2012
Marcin Grabowiecki
0