Galeria Obok ZPAF

Wszystkie artykuły z tagiem: "Galeria Obok ZPAF" w serwisie fotopolis.pl:
„Kamienica“, czyli relacje łączące mieszkańców na zdjęciach Moniki Krzyszkowskiej
„Kamienica“ to fragment zapisu dokumentalnego, który Monika Krzyszkowska realizowała podczas swoich licznych wyjazdów do Łodzi. Efekt jej prac będzie można zobaczyć już w najbliższy piątek w warszawskiej Galerii Obok ZPAF.
14 Cze 2016
Michał Chrzanowski
0
The Endless City - Nowy Jork w obiektywie Andrzeja Bogacza
Nasycone barwami i pokazujące wyjątkowe życie miasta, które nigdy nie zasypia - tak w kilku słowach można opisać zdjęcia składające się na projekt The Endless City autorstwa polskiego fotografa Andrzeja Bogacza. Wystawę prac artysty będzie można zobaczyć w warszawskiej Galerii Obok ZPAF.
28 Sty 2016
Michał Chrzanowski
0
"Dalej" - wystawa z okazji 10-lecia istnienia Galerii Obok ZPAF
Warszawska Galeria Obok ZPAF kończy właśnie dziesięć lat. W związku z tym w tym roku możemy spodziewać się wielu szczególnych wystaw. Nowy sezon galeria rozpoczyna wystawą zbiorową okręgu śląskiego ZPAF, poświęconą pamięci Jerzego Lewczyńskiego. Wernisaż już w najbliższą środę, 6 stycznia.
4 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Recall - Verdriana Calia w warszawskiej Galerii Obok Zpaf
Galeria Obok ZPAF zaprasza na wernisaż wystawy Recall. Włoska artystka Verdiana Calia w prezentowanym cyklu fotografii porusza tematy związane z percepcją i mierzy się z problemami natury i tożsamości człowieka, religii oraz kultury. Ekspozycję będzie można oglądać już od najbliższego poniedziałku, 19 października 2015 roku.
15 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Jolanta Rycerska “Polisemia znaczeń”
Galeria Obok ZPAF zaprasza do Warszawy na wernisaż wystawy zdjęć Jolanty Rycerskiej pod tytułem “Polisemia znaczeń”. Niejednoznaczne prace są efektem poszukiwań znaczących obrazów dzisiejszej Ukrainy. Wernisaż odbędzie się w najbliższy piątek, 11 września 2015 roku.
9 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Iza Maciusowicz „Konotacja”
Galeria Obok ZPAF zaprasza na wernisaż wystawy zdjęć Izy Maciusowicz pod tytułem „Konotacja”. Ekspozycja skupia czwaro-białe, kwadratowe fotografie, które ułożone są w sieci wzajemnych relacji. Wernisaż odbędzie się 22 lipca 2015 roku.
16 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0
Kacper Bartczak „Lewe pół profilowe”
Galeria Obok ZPAF zaprasza na wernisaż wystawy Kacpra Bartczaka pod tytułem „Lewe półprofilowe”. Zdjęcia stanowią refleksję nad tematem portretu oraz naszego podejścia do wizerunku. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek, 19 czerwca 2015 roku.
15 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Katarzyna Łata-Wrona “SALE, życz mi szczęścia…”
Galeria Obok ZPAF zaprasza na wernisaż wystawy zdjęć Katarzyny Łata-Wrony zatytułowanej “SALE, życz mi szczęścia…”. Ekspozycja skupia zdjęcia zrobione przez autorkę na Manhattanie, które prezentowane w formie dyptyków snują uniwersalną opowieść o życiu w metropolii. Wernisaż odbędzie się 8 kwietnia 2015 roku o godzinie 18:00.
2 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Krystian Lipiec “Między Nami”
Geleria Obok ZPAF zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Krystiana Lipca pod tytułem “Między Nami”. Według autora, prezentowane zdjęcia to melancholijna historia o relacjach międzyludzkich i miejscach, które utkwiły mu w pamięci, a także metafora ucieczki przed dorosłością.
5 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Muzułmanie w obiektywie Nadii Issy
Galeria Obok ZPAF zaprasza na wystawę Nadii Issy, na którą składają się zdjęcia wykonane w obozie przejściowym dla muzułmańskich emigrantów w Szwecji. Warto spojrzeć na tą prezentację w kontekście zamachu w Paryżu i rosnącej islamofobii. Wernisaż w środę, 14 stycznia o godz. 19:00.
13 Sty 2015
Marcin Grabowiecki
0