Yours Gallery

Wszystkie artykuły z tagiem: "Yours Gallery" w serwisie fotopolis.pl:
Spotkanie z Lechem Lechowiczem w Yours Gallery
Yours Gallery i Fundacja Archeologia Fotografii zapraszają na spotkanie promocyjne z Lechem Lechowiczem, autorem książki "Fotoeseje.Teksty o fotografii polskiej", które odbędzie się już dziś - 20 grudnia o godz. 19:00 w Yours Gallery w Warszawie. W trakcie spotkania książka będzie dostępna w promocyjnej cenie 28 zł.
20 Gru 2010
Marcin Grabowiecki
0
Aparat Fuji Instax w Yours Gallery
Zapraszamy do Yours Gallery na prezentację projektów Kuby Dąbrowskiego i Rafała Milacha, zrealizowanych za pomocą aparatów Fuji Instax. Spotkanie, które odbędzie się w środę, 24 listopada o godz. 19:00 zorganizowane zostało z okazji rozpoczęcia sprzedaży tego modelu przez warszawską galerię.
19 Lis 2010
Marcin Grabowiecki
0
"Nie - widziane historie" - spotkanie z Fundacją Archeologii Fotografii w Yours Gallery
Aktualizacja:Zaplanowane na 25 listopada spotkanie z Horstem Klöverem, kuratorem, publicystą i współtwórcą projektu LabEast nie odbędzie się. Yours Gallery zaczyna cykl spotkań poświęconych kondycji fotografii w Polsce. Najbliższe - spotkanie z Fundacją Archeologii Fotografii zatytułowane "Nie - widziane historie" - odbędzie się w nadchodzący wtorek.
5 Lis 2010
Michal Grzegorczyk
0
Spotkanie poświęcone książce "Fotografia jako sztuka współczesna" w Yours Gallery
Zapraszamy na spotkanie poświęcone książce Charlotte Cotton "Fotografia jako sztuka współczesna". We wtorek, 12 października na pytanie o miejsce fotografii we współczesnej sztuce w Polsce spróbują odpowiedzieć Piotr Paliwoda - tłumacz polskiego wydania książki, Anna Theiss - krytyk sztuki oraz Bownik - artysta.
8 Paź 2010
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie poświęcone fotografii Bolesława Augustisa w Yours Gallery
Yours Gallery zaprasza w najbliższy czwartek, 2 września na spotkanie poświęcone archiwalnym fotografiom Bolesława Augustisa, odkrytym w Białymstoku. W spotkaniu wezmą udział: Grzegorz Dąbrowski, Kuba Dąbrowski oraz Karolina Lewandowska.
27 Sie 2010
Marcin Grabowiecki
0
Warsztaty Napo Images i Yours Gallery w Pucku
Agencja Napo Images i Yours Gallery zapraszają na warsztaty fotograficzne, które odbędą się w dniach 21-28 września 2010 w Pucku. Plener skierowany jest do zaawansowanych amatorów i profesjonalistów, którzy czują potrzebę konsultacji i doskonalenia swoich umiejętności w zakresie reportażu i dokumentu. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 lipca 2010.
5 Lip 2010
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie z Bownikiem w Yours Gallery
Spotkanie z Bownikiem, autorem prezentowanej w Yours Gallery wystawy "Gamers" odbędzie się już dziś, 8 września o godz. 19.00 na Skwerze - Filii Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny przy Krakowskim Przdmieściu 60A.
8 Wrz 2009
Marcin Grabowiecki
0
Pokaz prac uczestników warsztatów Agencji Napo Images na Skwerze
W najbliższą sobotę, 22 sierpnia na Skwerze przy Krakowskim Przedmieściu 60A odbędzie się pokaz reportaży, które powstały podczas warsztatów prowadzonych przez członków Agencji Napo Images. To wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć wiele świeżych materiałów młodych, obiecujących fotografów.
20 Sie 2009
Marcin Grabowiecki
0
Retrospektywa Reinera Holzemera na Skwerze Hoovera
W dniach 19-21 sierpnia odbędzie się retrospektywa filmów Reinera Holzemera. Pokazane zostaną dokumenty przedstawiające sylwetki światowej sławy fotografów, wśród których znaleźli się: August Sander, Walker Evans, Rene Burri, Thomas Hoepker, Herbert List, William Eggleston. Wszystkie projekcje zaczynają się o godzinie 18:00 na Skwerze Hoovera.
13 Sie 2009
Marcin Grabowiecki
0
Warsztaty fotoreporterskie w Yours Gallery - przedłużony termin nadsyłania zgłoszeń
W związku z dużym zainteresowaniem warsztatami z Agencją Napo Images organizatorzy zdecydowali się przedłużyć selekcję do 24 lipca. Do tego dnia można przesyłać zgłoszenia.
17 Lip 2009
Marcin Grabowiecki
0