Yours Gallery

Wszystkie artykuły z tagiem: "Yours Gallery" w serwisie fotopolis.pl:
"Fikcja oparta na faktach" - Juul Hondius o swojej fotografii
Juul Hondius jest holenderskim artystą, którego prace możemy oglądać w Yours Gallery w Warszawie do 27 lutego 2011. W wywiadzie z nami opowiada o tym, jak pracuje nad swoimi zdjęciami i jakie pytania za ich pomocą pragnie zadawać.
25 Sty 2011
Marcin Grabowiecki
0
Uczucie empatii - rozmowa z Wojtkiem Wieteską
O swojej fotograficznej drodze oraz najnowszym projekcie opowiada Wojtek Wieteska - autor prezentowanej do 31 sierpnia w warszawskiej Yours Gallery wystawy "FLIGHTS 91_08".
20 Lip 2010
Marcin Grabowiecki
0
Zobaczyć całe morze w kropli - wywiad z Rafałem Milachem
"Najważniejsze jest opowiadanie o człowieku. To co ma do siebie również zmiana czy transformacja to burzenie stereotypów, kanonów, klisz do których jesteśmy przyzwyczajeni. Sam się z tym konfrontuję. Wyjeżdżam do Rosji z pewnymi kliszami w głowie i jadę tam po to, żeby je potwierdzić albo obalić. To jest dla mnie wartością nadrzędną" - mówi Rafał Milach, autor wystawy "Czarne morze betonu", którą możemy oglądać w warszawskiej Yours Gallery do 16 maja 2010 roku.
19 Kwi 2010
Marcin Grabowiecki
0
Człowiek całe życie oswaja ziemię, a po śmierci do niej wraca - wywiad z Adamem Pańczukiem
Prezentujemy rozmowę z Adamem Pańczukiem, autorem wystawy "Karczeby", którą możemy oglądać do 7 marca w warszawskiej Yours Gallery.
19 Lut 2010
Marcin Grabowiecki
0
"Jestem facetem of krajobrazu" - wywiad z Michaelem Lightem
Prezentujemy rozmowę z amerykańskim artystą Michalem Lightem, którego wystawę "100 słońc" możemy oglądać do końca roku w warszawskiej Galerii Yours.
1 Gru 2009
Marcin Grabowiecki
0
Lydia Panas - szkic do portretu
Wystawę Lydii Panas zatytułowaną "Przestrzeń prywatna" możemy oglądać w warszawskiej "Yours Gallery" do 25 października. Dziś przybliżamy Wam sylwetkę artystki i prezentujemy jej fotografie. Gorąco polecamy!
1 Paź 2009
Marcin Grabowiecki
0
"Nowy rodzaj sportowców" - wywiad z Bownikiem
Wystawa Bownika zatytułowana "Gamers" pokazywana jest w warszawskiej Yours Gallery do 25 października. Prezentujemy wywiad z artystą, w którym przybliża nam swój projekt. Zachęcamy również do obejrzenia jego zdjęć.
16 Wrz 2009
Marcin Grabowiecki
0
Alessandra Sanguinetti
Do 15 marca w Yours Gallery w Warszawie pokazywana będzie wystawa "Nieobojętny świat". Prezentacja obejmuje 8 projektów dokumentalnych, zrealizowanych przez fotografów agencji Magnum Photos. Jeden z materiałów powstał w Polsce. Autorką jest Alessandra Sanguinetti, wybitna fotografka, która do agencji dołączyła w 2007 roku. Realizowała cykl o programach terapii dla małych dzieci z wadami słuchu. Zapraszamy do naszej galerii, w której obok wyboru zdjęć z projektu, mamy przyjemność publikować...
11 Mar 2009
ms
0