Yours Gallery

Wszystkie artykuły z tagiem: "Yours Gallery" w serwisie fotopolis.pl:
"Nieobojętny Świat" - wystawa w Galerii Yours
Od 6 lutego w Yours Gallery w Warszawie prezentowana będzie nowa wystawa "Nieobojętny Świat". Na trzech piętrach galerii zagoszczą prace fotografów Agencji Magnum. Osiem niezależnych projektów, których autorami są Abbas, Martine Franck, Maya Goded, Alex Majoli, Susan Meiselas, Gueorgui Pinkhassov, Patrick Zachmann i Allessandra Sanguinetti to opowieści o programach terapeutycznych i edukacyjnych, realizowanych przy wsparciu finansowym Fundacji Orange. Projekt powstał z okazji 20 lecia...
2 Lut 2009
Magda Skrzeczkowska
0
Todd Hido "Between the Two" w Yours Gallery
W najbliższy czwartek, 27 listopada w Yours Gallery oficjalnie otwarta zostanie wystawa Todda Hido "Between the Two" - pierwsza indywidualna ekspozycja tego amerykańskiego artysty w Europie. Dzień później autor poprowadzi otwarty wykład połączony z pokazem fotografii.
26 Lis 2008
Marta Majewska
0
Sputnik Photos "At the Border" - promocja albumu
Warszawska Yours Gallery zaprasza na premierę albumu międzynarodowego kolektywu fotograficznego Sputnik Photos - "At the Border". Spotkanie, na którym obecni będą będą polscy członkowie kolektywu, odbędzie się 21 sierpnia 2008 roku.
11 Sie 2008
Marta Sinior
0
3-poziomowa prezentacja Tomasza Gudzowatego w Yours Gallery
Warszawska Yours Gallery zaprasza na wernisaż wystawy Tomka Gudzowatego - tegorocznego laureata m.in World Press Photo. Projekt "Sports Features / Oblicza sportu", inaugurujący sezon letni, zostanie zaprezentowany na wszystkich poziomach galerii. Wernisaż wystawy Tomka Gudzowatego odbędzie się w najbliższy czwartek, 5 czerwca 2008 roku.
2 Cze 2008
Marta Sinior
0
Wyprzedaż albumów w Yours Gallery
Dzisiaj, 19 marca 2008 roku w księgarni Yours Gallery rozpoczęła się wyprzedaż albumów fotograficznych. W nowych niższych cenach można nabyć kilkanaście pięknie wydanych publikacji. Oczywiście tak jak na wyprzedażach obowiązuje zasada: kto pierwszy ten lepszy.
19 Mar 2008
Marta Sinior
0
Mug Shots w Yours Gallery
Od 31 stycznia będziemy mieli okazję zobaczyć wystawę "Miasto Cieni" w Yours Gallery. Na ekspozycji zostanie zaprezentowana fotografia policyjna z początków XX wieku. Zdjęcia archiwalne przedstawiające złodziei, oszustów, prostytutki, morderców, handlarzy narkotyków, stręczycieli, paserów, oszustów karcianych, zostały odnalezione 20 lat temu w Lindcobe w Australii.
21 Sty 2008
Marta Majewska
0
Portrety Hellen van Meene w Yours Gallery
Po raz pierwszy w Polsce zostaną zaprezentowane portrety holenderskiej artystki Hellen van Meene. Wystawę "New works" obejmującą kilkadziesiąt fotografii powstałych na przestrzeni kilku ostatnich lat zaprezentuje warszawska Yours Gallery. Otwarcie ekspozycji nastąpi w najbliższy piątek, 23 lutego 2007 roku.
19 Lut 2007
Marta Sinior
0
"Młoda Rosja" Rafała Milacha w Yours Gallery
Rafał Milach to fotoreporter i dokumentalista młodego pokolenia. Jego fotoreportaże wielokrotnie były nagradzane w ważnych konkursach fotograficznych zdobywając uznanie w środowisku reporterów. Obecnie współpracuje z najważniejszymi polskimi gazetami i tygodnikami. Jego projekt "Młoda Rosja", rozpoczęty w 2004 roku będzie można zobaczyć od 2 lutego 2007 roku w warszawskiej Yours Gallery.
25 Sty 2007
Marta Sinior
0
"Gdzie indziej / Elsewhere" Basi Sokołowskiej
"Gdzie indziej / Elsewhere" to najnowszy cykl Basi Sokołowskiej opowiadający o peryferiach miejskich w mieście. Na fotografiach artystka przedstawia codzienne otoczenie, które postrzegane jest jako brzydkie i nie interesujące. Przestrzeni tych trudno zakwalifikować do miasta jak i do terenu wiejskiego. Istnieją i funkcjonują obok, na marginesie naszej uwagi. Wystawa premierowo prezentowana była na tegorocznym Miesiącu Fotografii w Krakowie. Od 18 sierpnia 2006 roku w Yours Gallery będą mogli...
16 Sie 2006
Marta Sinior
0
Dziennik Andrzeja J. Lecha w Yours Gallery
Od 22 czerwca 2006 roku w warszawskiej Yours Gallery prezentowane będą fotografie dokumentalisty Andrzeja J. Lecha z cyklu "Dziennik Podróżny". Artysta zapisuje na materiale światłoczułym swoje najbliższe otoczenie, gdziekolwiek się znajduje, tworząc w ten sposób osobisty fotopamiętnik.
17 Cze 2006
Marta Sinior
0