Yours Gallery

Wszystkie artykuły z tagiem: "Yours Gallery" w serwisie fotopolis.pl:
Lydia Panas - szkic do portretu
Wystawę Lydii Panas zatytułowaną "Przestrzeń prywatna" możemy oglądać w warszawskiej "Yours Gallery" do 25 października. Dziś przybliżamy Wam sylwetkę artystki i prezentujemy jej fotografie. Gorąco polecamy!
1 Paź 2009
Marcin Grabowiecki
0
Warsztaty reporterskie Agencji Napo Images - relacja
W sierpniu odbyły się warsztaty Agencji Napo Images. Wzięło w nich udział dwudziestu młodych fotografów z całej Polski. Prezentujemy krótkie sprawozdanie z wydarzenia oraz wybrane prace uczestników, które są efektem miesięcznej pracy nad reportażem.
16 Wrz 2009
Marcin Grabowiecki
0
"Nowy rodzaj sportowców" - wywiad z Bownikiem
Wystawa Bownika zatytułowana "Gamers" pokazywana jest w warszawskiej Yours Gallery do 25 października. Prezentujemy wywiad z artystą, w którym przybliża nam swój projekt. Zachęcamy również do obejrzenia jego zdjęć.
16 Wrz 2009
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Lydii Panas "Przestrzeń prywatna" w Yours Gallery
Zapraszamy na wystawę amerykańskiej artystki Lydii Panas "Przestrzeń prywatna". W Yours Gallery zaprezentuje pełne ciepła, delikatne portrety, w których odnajdziemy również tajemnicę i podskórny niepokój. Wystawa będzie dostępna dla publiczności od 16 września do 25 października.
11 Wrz 2009
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie z Bownikiem w Yours Gallery
Spotkanie z Bownikiem, autorem prezentowanej w Yours Gallery wystawy "Gamers" odbędzie się już dziś, 8 września o godz. 19.00 na Skwerze - Filii Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny przy Krakowskim Przdmieściu 60A.
8 Wrz 2009
Marcin Grabowiecki
0
Cykl "Gamers" Bownika w Yours Gallery
Zapraszamy na otwarcie wystawy fotografii Bownika zatytułowanej "Gamers". Wernisaż będzie miał miejsce w najbliższy czwartek, 3 września o godz. 19:00 w Yours Gallery przy Krakowskim Przedmieściu 33. Projekt związany jest z polską sceną sportu elektronicznego, która w ostatnich latach przeżywa swój rozkwit.
31 Sie 2009
Marcin Grabowiecki
0
Pokaz prac uczestników warsztatów Agencji Napo Images na Skwerze
W najbliższą sobotę, 22 sierpnia na Skwerze przy Krakowskim Przedmieściu 60A odbędzie się pokaz reportaży, które powstały podczas warsztatów prowadzonych przez członków Agencji Napo Images. To wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć wiele świeżych materiałów młodych, obiecujących fotografów.
20 Sie 2009
Marcin Grabowiecki
0
Retrospektywa Reinera Holzemera na Skwerze Hoovera
W dniach 19-21 sierpnia odbędzie się retrospektywa filmów Reinera Holzemera. Pokazane zostaną dokumenty przedstawiające sylwetki światowej sławy fotografów, wśród których znaleźli się: August Sander, Walker Evans, Rene Burri, Thomas Hoepker, Herbert List, William Eggleston. Wszystkie projekcje zaczynają się o godzinie 18:00 na Skwerze Hoovera.
13 Sie 2009
Marcin Grabowiecki
0
Warsztaty fotoreporterskie w Yours Gallery - przedłużony termin nadsyłania zgłoszeń
W związku z dużym zainteresowaniem warsztatami z Agencją Napo Images organizatorzy zdecydowali się przedłużyć selekcję do 24 lipca. Do tego dnia można przesyłać zgłoszenia.
17 Lip 2009
Marcin Grabowiecki
0
Wywiad z Martinem Bogrenem
Prezentujemy krótki wywiad ze szwedzkim fotografem - Martinem Bogrenem, autorem wystawy "Notes", którą można oglądać w warszawskiej Yours Gallery do 9 sierpnia. Artysta stworzył swój niepowtarzalny styl w obrębie fotografii dokumentalnej. W Warszawie prezentuje zdjęcia, które są jego swobodnymi notatkami z podróży. Zapraszamy do lektury!
14 Lip 2009
Marcin Grabowiecki
0