lampa

Wszystkie artykuły z tagiem: "lampa" w serwisie fotopolis.pl:
Quantuum R+ Digital - nowe lampy studyjne
Firma Q-Media, polski dystrybutor marki Quantuum, wprowadziła na rynek nowe lampy studyjne z serii R+ Digital. W jej skład wchodzą trzy modele: R+300 Digital, R+600 Digital i R+1000.
1 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0
Quantuum PT - lampy na początek
Q Media, producent sprzętu oświetleniowego marki Quantuum, zapowiedział wprowadzenie nowej serii lamp przeznaczonej dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z oświetleniem studyjnym. W skład podstawowego zestawu wchodzą dwie lampy, statywy, parasolki i torba.
20 Kwi 2009
Michal Grzegorczyk
0
Leica SF 58 - nowy flesz
Leica zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży nowej lampy systemowej SF 58, która będzie mogła w pełni współpracować z modelami M6 TTL, M7, M8, M8.2, R8, R9 i S2. Będzie to najmocniejszy flesz w ofercie niemieckiego producenta - jego liczba przewodnia to 58. Producent umieścił w obrotowej głowicy mechanizm zoomu pracujący w zakresie 24 - 105 milimetrów.
18 Lut 2009
Michal Grzegorczyk
0
Profoto D1 - nowa linia studyjnych kompaktów
Firma Monolight poinformowała o nowości w ofercie lamp błyskowych Profoto. Nowa seria nazywa się D1. W jej skład wchodzą trzy lampy różniące się się energią błysku. Producent oferuje też kilka gotowych zestawów złożonych z kompaktów D1 - w sam raz na początek fotograficznej działalności studyjnej.
16 Lut 2009
Michal Grzegorczyk
0
GrafiLite Mode - światło do poprawnej oceny kolorów
Firma Colour Confidence zaprezentowała nową lampę biurkową GrafiLite Mode, która emituje światło o widmie bliskim światłu dziennemu. Ułatwia to ocenę jakości wydruków i odbitek i pozwala na poprawną ocenę ich kolorystyki.
19 Gru 2008
Michal Grzegorczyk
0
Lampy błyskowe Nissin wracają
Migomex, przedstawiciel firmy Nissin w Polsce, zapowiedział wprowadzenie na nasz rynek dwóch nowych lamp błyskowych przeznaczonych do systemów Canon i Nikon. Są to stosunkowo zaawansowane modele oferujące pracę automatyczną, ręczne ustawienia, zdalne wyzwalanie błysku. Ich atutem będzie też z pewnością cena - konkurencyjna wobec modeli firmowych.
16 Gru 2008
Michal Grzegorczyk
0
Lampa pierścieniowa Hamy z diodami LED
Hama, producent niezliczonej ilości akcesoriów fotograficznych (i nie tylko), poszerzył swoją ofertę o kolejny produkt. Nowością jest pierścieniowa lampa oparta na 12 diodach LED przeznaczona do używania nawet z najprostszymi kompaktami. Producent sugeruje, że lampa przyda się na przykład wszystkim, którzy sprzedają w serwisach aukcyjnych i potrzebują przyzwoitych fotografii produktowych.
19 Lis 2008
Michal Grzegorczyk
0