lampa

Wszystkie artykuły z tagiem: "lampa" w serwisie fotopolis.pl:
Panel LED firmy Hama
Koncern Hama zaprezentował panel oświetleniowy złożony z czterdziestu diod LED. Urządzenie świeci światłem ciągłym i przyda się głównie przy makrofotografii i filmowaniu w ciemnych pomieszczeniach.
7 Mar 2011
Michal Grzegorczyk
0
Foxfoto Ring48 - LED-owa lampa pierścieniowa
Firma Foxfoto zaprezentowała lampę pierścieniową wykorzystującą 48 diod LED. Producent deklaruje, że lampa prawidłowo oświetla obiekty znajdujące sie w odleglości od 3 do 100 centymetrów. Urządzenie może działać zarówno z lustrzankami jak i kompaktami. W komplecie znajduje się kilka pierścieni w popularnych rozmiarach.
26 Lip 2010
Michal Grzegorczyk
0
Orbis - lampa pierścieniowa z flesza reporterskiego
Firma Enlight Photo zaprezentowała system Orbis składający się z okrągłego dyfuzora i uchwytu (tzw. bracketu), który zamienia systemowy flesz reporterski w lampę pierścieniową. Dzięki temu stosunkowo tanim kosztem możemy zrobić dobrze oświetlone zdjęcia portretowe czy produktowe bez widocznych cieni.
8 Gru 2009
Michal Grzegorczyk
0
Quantuum Fomex - dla profesjonalistów
Dotychczas prezentowaliśmy amatorski sprzęt firmy Quantuum. Dziś otrzymaliśmy informację o nowej serii Quantuum Fomex skierowanej do profesjonalistów. W jej skład wchodzą trzy lampy błyskowe różniące się mocą, dedykowane softboxy i czasze.
4 Lis 2009
Michal Grzegorczyk
0
Nikon D3000 w zestawie z lampami Fomei - tylko podczas Nikon Roadshow
Firma Medikon, dystrybutor sprzętu oświetleniowego Fomei, poinformowała, że podczas Roadshow Nikona będzie oferowała w atrakcyjnej cenie specjalny zestaw składający się z lustrzanki Nikon D3000 i obiektywu 18-55mm VR i dwóch lamp światła ciągłego Basic-500 wraz z akcesoriami.
11 Wrz 2009
Michal Grzegorczyk
0
Elinchrom Minilite 20653 - halogeny do niewielkiego studia
W ofercie sklepu Milso pojawił się nowy zestaw halogenowych lamp firmy Elinchrom. W jego skład wchodzą dwie lampy z żarówkami o mocy 250 W i dwie zamienne, 100-watowe. Takie rodzaj oświetlenia może się przydać w niewielkim studiu fotograficznym.
7 Wrz 2009
Michal Grzegorczyk
0
Nissin Di866 Professional Speedlite
Firma Nissin zaprezentowała kolejną lampę błyskową. Model Di866 ma dwa palniki: główny o liczbie przewodniej 60 i mniejszy, świecący zawsze na wprost o liczbie przewodniej 12. Nowatorsko rozwiązano interfejs - lampa została wyposażona w kolorowy wyświetlacz z informacjami o ustawieniu najważniejszych parametrów.
7 Wrz 2009
Michal Grzegorczyk
1
Zestaw Elinchrom 1000 Ws z zasilaczem bateryjnym Elektrona
Sklep Milso poinformował o rozpoczęciu sprzedaży nowego zestawu oświetlenia studyjnego składającego się z dwóch lamp Elinchrom o mocy 500 Ws każda, zasilacza bateryjnego Elektrona i nadajnika radiowego Skyport.
24 Sie 2009
Michal Grzegorczyk
0
Fomei Basic Light 500 - światło ciągłe dla początkujących
Medikon, polski dystrybutor produktów firmy Fomei, poinformował o nowym zestawie lamp fotograficznych przeznaczonych dla początkujących użytkowników. Zestaw Fomei Basic Light 500 to dwie lampy światła ciągłego o mocy 500W każda, reflektory, statywy, parasolki i torby transportowe. Całość dostępna jest w przystępnej cenie.
13 Lip 2009
Michal Grzegorczyk
0
Quantuum R+ Dual Power - lampy plenerowe
Firma Q-Media poinformowała o rozszerzeniu swojej oferty o nową serię lamp błyskowych. Quantuum R+ Dual Power, jak sama nazwa wskazuje, mogą być zasilane z dwóch źrodeł: sieci lub z przenośnego 12-woltowego akumulatora sprzedawanego w zestawie.
8 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0