lampa

Wszystkie artykuły z tagiem: "lampa" w serwisie fotopolis.pl:
Praktica VL35 - lampa LED
W ofercie firmy Praktica pojawiła się nowa lampa LED przydatna zarówno do fotografowania, jak i filmowania. Źródłem światła jest 45 diod, które łącznie dają moc wyjściową 3W.
26 Kwi 2012
Michal Grzegorczyk
0
Profoto Studio D1 Kit 3 - nowy zestaw
Firma Monolight poinformowała o wprowadzeniu nowego zestawu lamp "Profoto Studio D1 Kit 3" opartego o kompakty Profoto D1. Zestaw składa się z trzech lamp ze statywami, dwóch softboksów, jednego plastra miodu i innych akcesoriów.
4 Kwi 2012
Michal Grzegorczyk
0
"Fotografia z lampą błyskową w praktyce" - premiera poradnika
Nakładem łódzkiego wydawnictwa Galaktyka ukazał się poradnik "Fotografia z lampą błyskową w praktyce", którego autorem jest Neil Van Niekerk. Z książki dowiecie się jak robić wspaniałe zdjęcia z wykorzystaniem lampy błyskowej zdjętej z aparatu.
23 Mar 2012
Marcin Grabowiecki
0
Manfrotto Pocket LED Light
Firma Manfrotto zaprezentowała serię niewielkich lamp LED, które mogą się przydać zarówno do fotografowania jak i filmowania w trudnych warunkach oświetleniowych.
21 Gru 2011
Michal Grzegorczyk
0
Nowe akcesoria MeiKe w polskiej dystrybucji
Firma Delta, wyłączny dystrybutor marki MeiKe w Polsce, poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowych akcesoriów: obudów podwodnych, battery-packów i pierścieniowych, LED-owych lamp do makrofotografii.
21 Lis 2011
Michal Grzegorczyk
0
Fomei Digitalis 600 SE
Fomei rozszerzyło swoją ofertę o studyjną lampę błyskową Digitalis SE. Urządzenie oferuje maksymalną energię błysku na poziomie 600Ws. Zostało objęte 5-letnią gwarancją.
5 Wrz 2011
Michal Grzegorczyk
0
Nissin Di622 Mark II ze stopką Minolta/Sony
Firma Nissin uzupełnia ofertę swoich lamp błyskowych o model Di622 Mark II ze stopką Minolta/Sony. Flesz ma liczbę przewodnią 62 (przy ISO 200 i palniku ustawionym na 105 mm) i jest zasilany czterema bateriami w rozmiarze AA.
22 Sie 2011
Michal Grzegorczyk
0
JESTEM FOTOGRAFEM MODY - o oświetleniu w plenerowej fotografii mody - cz. 5: rozbudowany zestaw oświetleniowy
Z ostatniej części naszego cyklu dowiecie się, co możecie zrobić, mając do dyspozycji duży budżet. Sprawdźcie, jak stać się niezależnym od światła słonecznego i warunków atmosferycznych.
27 Lip 2011
Marcin Grabowiecki
0
JESTEM FOTOGRAFEM MODY - o oświetleniu w plenerowej fotografii mody - cz. 4: prosty zestaw lamp studyjnych
Z czwartej części naszego cyklu dowiecie się jak pracować kiedy do oświetlenia fotografowanej sceny trzeba użyć silniejszego źródła światła niż reporterskie lampy błyskowe. Szymon Kobusiński zdecydował się sfotografować scenę miejską dziejącą się na kawiarnianym tarasie. Przeczytajcie dlaczego warto korzystać z prostych zestawów oświetleniowych i sprawdźcie jakie zdjęcie powstało w trakcie naszej sesji!
20 Lip 2011
Marcin Grabowiecki
0
JESTEM FOTOGRAFEM MODY - o oświetleniu w plenerowej fotografii mody - cz. 3: wykorzystanie fleszy
Dziś trzeci odcinek poświęcony oświetleniu w plenerowej fotografii mody. Tym razem Szymon Kobusiński skupia się na kreatywnym wykorzystaniu potencjału reporterskich lamp błyskowych. Przeczytacie między innymi o sterowaniu fleszami czy modelowaniu światła oraz oczywiście zobaczycie zdjęcie, które powstało podczas naszej sesji!
13 Lip 2011
Marta Majewska
0