lampa

Wszystkie artykuły z tagiem: "lampa" w serwisie fotopolis.pl:
Nikon Speedlight SB-300
Nowa lampa błyskowa Nikon Speedlight SB-300 nie imponuje mocą - jej liczba przewodnia to jedynie 18 - ale może się za to pochwalić niewielkimi wymiarami, małą wagą i wyjątkowo prostą obsługą.
6 Sie 2013
Michal Grzegorczyk
0
Quantuum Move i Pulse
Oferta firmy Quantuum wzbogaciła się o dwie nowe lampy błyskowe. Seria lamp Move dedykowana jest dla amatorów, natomiast seria Pulse została stworzona z myślą o profesjonalistach. Ceny zaczynają się już od niespełna 400 zł za lampę Move 200 Ws.
10 Lip 2013
Marcin Falana
0
Fomei HMI-L - lampy światła ciągłego
Firma Fomei zaprezentowała nowe lampy światła ciągłego HMI-L. Są dedykowane do filmowania, ale sprawdzą się też przy produkcjach fotograficznych. Dzięki wbudowaniu stabilizatora są pozbawione tzw. efektu migotania.
13 Maj 2013
Michal Grzegorczyk
0
Voeloon - nowe lampy błyskowe na polskim rynku
Firma Foxfoto poszerzyła swoją ofertę o chińskie lampy błyskowe Voeloon. Na polskim rynku będą dostępne trzy modele, w tym dwa w wersjach do lustrzanek Canon i Nikon.
26 Mar 2013
Michal Grzegorczyk
0
Lampy LED od Fomei
W ofercie firmy Fomei pojawiły się nowe lampy światła ciągłego, w których źródłem światła są LED-y. Dostępne są dwie wersje różniące się temperaturą barwową.
28 Lut 2013
Michal Grzegorczyk
0
Elinchrom D-Lite RX ONE - nowe zestawy oświetleniowe
Polski dystrybutor marki Elinchrom wprowadza do sprzedaży dwa zestawy oświetleniowe z parasolkami i softboksami. W ich skład wchodzi nowa lampa kompaktowa D-Lite RX ONE o maksymalnej mocy 100 Ws, która kierowana jest głównie do fotografów amatorów i osób stawiających pierwsze kroki w studio. Odświeżono także linię lamp D-Lite RX i BRX, które zyskały pełne sterowanie z poziomu nadajnika El-Skyport i komputera.
4 Lut 2013
Patrycja Tuszyńska
0
Metz Mecalight - lampy LED do filmowania
Na polski rynek trafiła właśnie seria lamp LED-owych Metz Mecalight. W jej skład wchodzą trzy modele różniące się liczbą diod.
10 Sty 2013
Michal Grzegorczyk
0
"Świat błysku. CLS i TTL na nieznanych wodach" - fragmenty, część II
Prezentujemy drugi fragment z poradnika "Świat błysku. CLS i TTL na nieznanych wodach" autorstwa Joe McNally'ego. Dziś dowiecie się, jak zaaranżować prostą scenę w plenerze z użyciem jednego flesza. W opisywanym przykładzie baletnica fotografowana jest na weneckim placu.
22 Gru 2012
Marcin Grabowiecki
0
Nowy zestaw oświetlenia studyjnego od Phottix
Firma Phottix wprowadziła na rynek nowy zestaw oświetleniowy dla fotografów, który sprawdzi się nie tylko w warunkach studyjnych, ale także w plenerze. W skład zestawu wchodzi m.in. popularna lampa PPL-400, parasolka, plaster miodu oraz zewnętrzne zasilanie do lampy.
6 Gru 2012
Patrycja Tuszyńska
0
Modyfikatory światła do fleszy od Rogue Photographic Design
Firma Rogue Photographic Design zaprezentowała trzy nowe zestawy kompaktowych akcesoriów oświetleniowych, które zawierają różne modyfikatory światła, takie jak softboksy, gridy czy kolorowe żelowe końcówki. Zestawy przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fotografów.
21 Lis 2012
Patrycja Tuszyńska
0