lampa

Wszystkie artykuły z tagiem: "lampa" w serwisie fotopolis.pl:
Oświetleniowa ofensywa Quadralite
Lampa studyjna Atlas 600 TTL, mobilna lampa Reporter 360 TTL, kompaktowy flash Stroboss 60 oraz zdalny wyzwalacz Navigator X - to najnowsze produkty zaprezentowane przez Quadralite.
11 Kwi 2016
Michał Chrzanowski
0
Seaport Digital Asis - nowa linia dla fotografów studyjnych
Firma Seaport Digital postanowiła zawojować rynek oświetlenia studyjnego. Zaprezentowała nową linię Asis, w której skład wchodzą nie tylko wydajne lampy błyskowe, lecz także ciekawe akcesoria, które mogą przypaść do gustu wielu profesjonalnym fotografom.
24 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
NiceFoto TTL i RQ - nowe linie wydajnych lamp plenerowych
NiceFoto, znany chiński producent akcesoriów fotograficznych, zaprezentował nowe linie przenośnych lamp błyskowych. Wszystkie modele posiadają system TTL, synchronizację błysku z krótkimi czasami, bezprzewodowe sterowanie oraz wbudowany akumulator.
9 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Fujifilm EF-X500 - synchronizacja błysku z krótkimi czasami i TTL
Japoński koncern poinformował o trwających pracach nad nową zewnętrzną lampą błyskową przeznaczoną do aparatów z Fujifilm z mocowaniem X. Model EF-X500 ma oferować synchronizację błysku z krótkimi czasami ekspozycji oraz obsługę automatyki błysku TTL przy korzystaniu z wielu lamp.
15 Sty 2016
Michał Chrzanowski
0
Fomei Digitalis PRO S400DC i S600DC - szybkie czasy i funkcja stroboskopu, poza studiem
Fomei zaprezentowało nowe akcesoria wzbogacające ofertę produktów. Przede wszystkim są to lampy Digitalis PRO S400DC i S600DC, z których będziemy mogli z powodzeniem korzystać w studiu, a dzięki wbudowanemu akumulatorowi także poza nim. Poza tym w sprzedaży pojawił się system sterowania lampami TR-HSS w wersji dla aparatów Nikon.
4 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Interfit S1 – nowy gracz na rynku oświetlenia fotograficznego
Firma Interfit zaprezentowała nowe rozwiązań w dziedzinie oświetlenia studyjnego, jak i plenerowego. Lampa S1 posiada moc 500 Ws, umożliwia synchronizację błysku z krótkimi czasami naświetlania, współpracuje z pomiarem TTL i została wyposażona w zasilacz umożliwiający wygodną pracę w plenerze. Nowy produkt firmy może więc okazać się ciekawym zamiennikiem dla lamp Profoto i Phottix.
14 Paź 2015
Michał Chrzanowski
1
Quantuum Quadralite Rx400 Ringflash
Dystrybutor marki Quantuum poinformował o wzbogaceniu katalogu produktów o nową lampę pierścieniową Quadralite Rx400 Ringflash. Lampa znajdzie swoje zastosowanie w fotografii modowej i reklamowej.
8 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - część 16, "Przenośne słońce”
Szesnasty odcinek naszych wideo porad znowu zabierze nas do fancuskiego Lyonu, gdzie Bryan Peterson będzie kontynuował porady dotyczące użycia lampy błyskowej. Tym razem do zdjęć portretowych.
27 Gru 2014
Michał Sułkiewicz
0
Genesis Stroboss 58N - wydajna lampa reporterska
W ofercie dystrybutora produktów marki Genesis pojawiła się lampa błyskowa Stroboss 58 w wersji do aparatów Nikona. Jej akumulator pozwala na wykonanie 650 błysków.
15 Gru 2014
Maciej Luśtyk
0
Power Flash vs. Digitalis Pro S400DC - mocny flash czy akumulatorowa lampa studyjna
Przy bogactwie oferty na rynku fotografujący w plenerze, którzy szukają możliwości korzystania z dodatkowego oświetlenia z modyfikatorami mogą mieć dylemat czy wybrać mocnego flasha, czy może lampę studyjną wyposażoną w akumulator. Razem firmą Fomei przestawiamy zalety i wady obu rozwiązań.
4 Gru 2014
Michał Sułkiewicz
0