lampa

Wszystkie artykuły z tagiem: "lampa" w serwisie fotopolis.pl:
Yongnuo YN968EX-RT - prawdziwy mocarz
YN968EX-RT to najbardziej zaawansowana lampa błyskowa Yongnuo. Dzięki dużej mocy błysku, wbudowanemu sterownikowi radiowemu oraz funkcjom TTL i HSS ma efektywnie konkurować z systemowymi lampami reporterskimi.
10 Sty 2017
Michał Chrzanowski
0
Cullmann FR60 - TTL i HSS dla zaawansowanych
Model FR60 to nowa lampa reporterska firmy Cullmann. Dzięki dużej mocy błysku, wbudowanemu sterownikowi radiowemu oraz funkcjom TTL i HSS ma efektywnie konkurować z systemowymi lampami błyskowymi.
21 Gru 2016
Michał Chrzanowski
0
Cactus RF60X - manualna lampa dla wymagających
Jeżeli poszukujecie kompaktowej lampy błyskowej z wydajnym trybem HSS to mamy dobrą wiadomość. Firma Cactus zaprezentowała model RF60X, który będzie współpracował z większością popularnych systemów.
19 Gru 2016
Michał Chrzanowski
0
Rogue FlashBender 2 Portable Lighting Kit - test akcesoriów oświetleniowych
Zestaw dyfuzorów firmy Rogue to rozwiązanie, które ma sprostać wymaganiom zaawansowanych strobistów – obiecuje producent. Sprawdziliśmy, czy tak jest naprawdę.
9 Gru 2016
Michał Chrzanowski
1
Life Lite - niech stanie się światłość
Jeżeli lubicie fotografię mobilną i poszukujecie niewielkiej lampy, to mamy dobrą wiadomość. Life Lite firmy Lume Cube to niewielka kostka, która łączy dużą moc z kompaktowymi rozmiarami.
25 Lis 2016
Michał Chrzanowski
0
Phottix Indra 500 LC - nowa generacja uniwersalnej lampy TTL
Nowa lampa Phottix to aktualizacja popularnej konstrukcji, którą dzięki dołączanemu w zestawie przenośnemu akumulatorowi mogliśmy z powodzeniem wykorzystywać zarówno w studiu, jak i w plenerze. Otrzymujemy między innymi nowe funkcje wyzwalania.
28 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
0
Jinbei HD610 - TTL i HSS w plenerze
HD610 to jedna z niewielu lamp błyskowych Jinbei przeznaczona specjalnie do pracy w plenerze. Została wyposażona w wydajny akumulator oraz tryb pracy z krótkimi czasami naświetlania i współpracę z pomiarem TTL.
3 Sie 2016
Michał Chrzanowski
0
Priolite MBX500-HS Ultra - pogromca lamp plenerowych?
Priolite na rynku akcesoriów oświetleniowych zadebiutowało stosunkowo niedawno, jednak nowa lampa firmy ma szansę zawojować segment lamp plenerowych. A to za sprawą wyjątkowo kompaktowej konstrukcji, która pozwoli na błyskanie z pełną mocą przy z czasem 1/8000 s.
27 Lip 2016
Maciej Luśtyk
1
Fotodiox Pro LED-100WB - mocne stałe światło do studia i w plener
Fotodiox zaprezentował nową lampę LED, która dzięki wysokiemu współczynnikowi CRI, niewielkiemu poborowi mocy i dużej wydajności ma być z powodzeniem wykorzystywana zarówno w studiu jak i w plenerze.
13 Cze 2016
Maciej Luśtyk
1
Yongnuo YN685 Speedlite z mocowaniem do systemu Nikon
Trochę to trwało, ale w końcu firma Yongnuo zaprezentowała mocną reporterską lampę YN685, która jest kompatybilna z aparatami Nikon.
13 Maj 2016
Michał Chrzanowski
1