fotografia architektury

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia architektury" w serwisie fotopolis.pl:
Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - część 6, "Fotografujemy pejzaże miejskie o zmierzchu"
W szóstej części wideo porad fotograficzych przygotowanych dla czytelników fotopolis.pl przez Szkołę Perfekcyjnej Fotografii Bryana Peterson pokaże jak uzyskać profesjonalne efekty fotografując miasto o zmierzchu.
18 Paź 2014
Michał Sułkiewicz
0
Warsztaty fotografii architektury w Warszawie
Zachęta zaprasza na warsztaty fotografii architektury towarzyszące wystawie "Janicka&Wilczyk. Inne Miasto", które odbędą się w dwóch terminach: 6 i 13 lipca. Poprowadzi je Jędrzej Sokołowski. Początek o godz. 12:00.
4 Lip 2013
Marcin Grabowiecki
0
Wielkoformatowa fotografia architektury i krajobrazu. Plener z Juliuszem Sokołowskim
Warsztaty "Wielkoformatowa fotografia architektury i krajobrazu" odbędą się 13, 14 i 15 lipca w kompleksie pałacowym w Małej Wsi koło Grójca (ok. 50 km od Warszawy). Jego organizatorzy nie chcą, aby był to typowy plener fotograficzny, ani kurs, a bardziej spotkanie. Każdy z uczestników ma mieć możliwość intensywnej pracy pod okiem Juliusza Sokołowskiego - jednego z najlepszych fotografów architektury w Polsce, z wykorzystaniem przygotowanego sprzętu i materiałów. Zapisy trwają do 30 czerwca.
26 Cze 2012
Marcin Grabowiecki
0
Spacer po mieście - kilka słów o fotografii architektury
Chodzicie po mieście z aparatem w kieszeni? Dziś zapraszamy na krótką wycieczkę po Warszawie. W roli przewodnika - Patryk Karbowski - wykładowca Akademii Fotografii, który podpowie jak z niedługiego spaceru po mieście wrócić do domu z fajnymi zdjęciami architektury!
9 Maj 2011
Michal Grzegorczyk
0
Tematy fotograficzne: architektura
Fotografowanie architektury to temat rzeka. Jeśli jednak planujecie spacer z aparatem po mieście, być może zainspirują Was krótkie filmy, do których zapraszamy wspólnie z Sony. Jako przykład posłuży podwórko jednej z warszawskich kamienic.
7 Paź 2008
Marta Majewska
0