fotografia architektury

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia architektury" w serwisie fotopolis.pl:
Wyniki konkursu "Architektura w obiektywie"
Dziś odbyły się obrady jury konkursu "Architektura w obiektywie", które wyłoniły zwycięzcę oraz dwójkę wyróżnionych.
20 Cze 2011
Marcin Grabowiecki
0
Konkurs "Architektura w obiektywie"
Ruszył konkurs "Architektura w obiektywie", do udziału w którym serdecznie Was zachęcamy. Na zgłoszenia czekamy do 14 czerwca 2011. Na zwycięzcę czeka Kurs Photoshopa w Akademii Fotografii!
27 Maj 2011
Marcin Grabowiecki
0
Spacer po mieście - kilka słów o fotografii architektury
Chodzicie po mieście z aparatem w kieszeni? Dziś zapraszamy na krótką wycieczkę po Warszawie. W roli przewodnika - Patryk Karbowski - wykładowca Akademii Fotografii, który podpowie jak z niedługiego spaceru po mieście wrócić do domu z fajnymi zdjęciami architektury!
9 Maj 2011
Michal Grzegorczyk
0
Warsztaty fotografii mody i architektury na MFK 2009 - relacja
Za nami pierwszy weekend "Miesiąca warsztatów". Laureaci naszego konkursu mieli okazję wziąć udział w profesjonalnych warsztatach fotografii mody i ciekawym plenerze architektonicznym w Nowej Hucie. Fotografowali oczywiście pod okiem wykładowców z Akademii Fotografii. Zapraszamy do krótkiej relacji, w której publikujemy już pierwsze fotograficzne efekty warsztatów.
21 Maj 2009
Marta Majewska
0
Tematy fotograficzne: architektura
Fotografowanie architektury to temat rzeka. Jeśli jednak planujecie spacer z aparatem po mieście, być może zainspirują Was krótkie filmy, do których zapraszamy wspólnie z Sony. Jako przykład posłuży podwórko jednej z warszawskich kamienic.
7 Paź 2008
Marta Majewska
0
"W subiektywie" - architektura w fotografii
Miesięcznik "Architektura-murator" wprowadza nową rubrykę, w której będą prezentowane prace fotografów architektury. W pierwszym odcinku działu "W subiektywie" obejrzymy zdjęcia Helene Binet.
11 Sty 2006
Łukasz Kacperczyk
0