fotografia reportażowa

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia reportażowa" w serwisie fotopolis.pl:
Prywatna akademia fotografii Tomasza Tomaszewskiego
Sa jeszcze wolne miejsca w Prywatnej akademii fotografii Tomasza Tomaszewskiego. Program składa się z dziewięciu comiesięcznych spotkań, podczas których uczestnicy poznają zagadnienia teoretyczne oraz pracują nad osobistym materiałem długoterminowym. Zgłoszenia można przesyłać do 30 maja 2014. 
23 Maj 2014
ab
0
Warsztaty fotograficzne w plenerze
Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii na weekendowe zajęcia praktyczne z fotografii mody (10 sierpnia), fotografii krajobrazowej (17 sierpnia) oraz fotoreportażu (24 i 25 sierpnia). Warsztaty poprowadzą: Maciej Szal, Karol Bagiński i Agata Grzybowska.
8 Sie 2013
Marcin Grabowiecki
0
"Jestem dobrym obiektywem" - FOTOGRAFIA ULICZNA
Wspólnie z Nikonem zapraszamy na kolejny artykuł z cyklu porad "Jestem dobrym obiektywem". Piąty odcinek poświęcony jest fotografii ulicznej, którą pojmujemy dość szeroko. Wykorzystaliśmy amatorską lustrzankę (Nikona D3200) oraz skupiliśmy się na obiektywach 28mm i 35mm. Na ulicach Warszawy fotografował dla nas Maciej Piskorz. Zapraszamy do ściągania zdjęć oraz obejrzenia filmu instruktażowego na końcu artykułu.
8 Kwi 2013
Michal Grzegorczyk
0
Warsztaty fotografii reportażowej w Pradze
W dniach 2-5 maja w Pradze w Czechach Grzegorz Klatka i Martin Sterba poprowadzą warsztaty fotografii reportażowej.
6 Mar 2013
Marcin Grabowiecki
0
Warsztaty fotografii dokumentalnej i reportażowej w Pradze
Czterodniowe warsztaty fotografii dokumentalnej i reportażowej w Pradze w Czechach odbędą się w terminie 5-9 września 2012, a poprowadzą je Grzegorz Klatka i Martin Sterba.
5 Lip 2012
Marcin Grabowiecki
0
Aparat na Euro - cz. 2: strefy kibica i ulice
Strefy kibica otwierają się na gości, a ulice zapełniają fanami z całej Europy. To kolejne miejsca, w których można fotografować Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Czym i jak to robić?
8 Cze 2012
Michal Grzegorczyk
0
Konkurs Prasowe Zdjęcie Roku rozstrzygnięty
Konkurs na Prasowe Zdjęcie Roku trwał przez wszystkie miesiące 2011 roku. Jury wybierało co miesiąc najlepsze fotografie zrobione przez reporterów i to z nich zostało wybrane zdjęcie, któremu przyznano Grand Prix. Jego zdobywcą został Marek Lasyk z agencji Reporter - autor fotografii Kardynała Dziwisza idącego na wybory.
9 Mar 2012
Michal Grzegorczyk
0
Najlepsze Zdjęcie Prasowe 2011 - lipcowi laureaci
Lipcowa edycja konkursu organizowanego przez Klub Fotografii Prasowej przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich, pod szyldem marek Sigma i Vanguard, została rozstrzygnięta. Jury wybrało trzy równorzędne nominacje do nagrody głównej i dwie prace amatorów.
19 Sie 2011
Michal Grzegorczyk
0
"Wieczory z fotografią" w Rondzie Sztuki w Katowicach
Pierwsze spotkanie w ramach "Wieczorów z fotografią" odbędzie się 20 czerwca o godz. 19:00. Gośćmi pierwszego wieczoru będą fotografowie wojenni Krzysztof Miller oraz Jan Sibik.
16 Cze 2011
Marcin Grabowiecki
0
"Jestem na KOMUNII" - czyli fotografowanie komunii w praktyce - cz. 2: kościelna część uroczystości
Zapraszamy do lektury drugiej części cyklu poświęconego fotografowaniu "Pierwszej Komunii". Tym razem przyglądamy się najtrudniejszej części uroczystości - reportażowi z kościoła. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z czytelnikami fotopolis.pl Aleksander Wolak.
29 Kwi 2011
Michal Grzegorczyk
2