Tomasz Wiech

Wszystkie artykuły z tagiem: "Tomasz Wiech" w serwisie fotopolis.pl:
Warsztaty z Tomaszem Wiechem w Mielcu
Stowarzyszenie Kulturalne JARTE zaprasza na dwudniowe warsztaty z Tomaszem Wiechem. Zajęcia odbędą się w Mielcu w dniach 29-30 czerwca 2013. Zapisy trwają do 25 czerwca.
20 Cze 2013
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie z Tomaszem Wiechem w Krakowie
Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu !ART COME OUT! organizowane przez grupę FotoBzik z Krakowa. 24 stycznia o godz. 18:00 gościem Kompany będzie utalentowany i nagradzany dokumentalista Tomasz Wiech.
18 Sty 2013
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie autorskie poświęcone książce Tomasza Wiecha w Krakowie
Galeria Pauza zaprasza na spotkanie autorskie poświęcone książce Tomasza Wiecha "Polska. W poszukiwaniu diamentów". Spotkanie z autorem, które rozpocznie się w piątek, 26 października o godz. 19:00 w Galerii Pauza w Krakowie poprowadzi Dorota Jędruch.
25 Paź 2012
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie z Tomaszem Wiechem w Bookoffie
Zapraszamy na spotkanie z Tomaszem Wiechem autorem książki "Polska. W poszukiwaniu diamentów", które odbędzie się w najbliższą sobotę, 29 września o godz. 18:00 w Księgarni Bookoff w Warszawie.
25 Wrz 2012
Marcin Grabowiecki
0
Wojciech Grzędziński i Tomasz Wiech w Opolu
Opolskie Warsztaty Fotograficzne 2.8 zapraszają na pierwsze "Spotkanie z Mistrzem". W tym wyjątkowym przypadku mistrzów będzie dwóch. O swoich zdjęciach, nagrodach, obecnych projektach i codziennej pracy opowiedzą dwaj fotoreporterzy: Tomasz Wiech i Wojciech Grzędziński.
8 Lut 2010
Marcin Grabowiecki
0
Warsztaty fotoreportażu "Nowa Huta - Nieobiektywnie" w Krakowie
9 października rozpoczną się warsztaty fotografii reportażowej zatytułowane "Nowa Huta - Nieobiektywnie". Celem skierowanego do młodych twórców projektu jest poszukiwanie indywidualnego spojrzenia na fotografowany temat.
28 Wrz 2009
Marcin Grabowiecki
0