Tomasz Wiech

Wszystkie artykuły z tagiem: "Tomasz Wiech" w serwisie fotopolis.pl:
Tomasz Wiech i Paweł Żukowski “Polska”
Trafostacja Sztuki w Szczecinie zaprasza na wernisaż kolejnej wystawy z cyklu MEDIA LAB. Ekspozycja “Polska” zestawia ze sobą zdjęcia Tomasza Wiecha z filmem Pawła Żukowskiego. Prezentowane prace, choć różne pod względem formalnym, w oryginalny sposób opisują polską rzeczywistość. Wernisaż odbędzie się w piątek, 28 sierpnia o godzinie 19:00.
14 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Polskie książki na liście Best Books of 2012 magazynu Photo-Eye
Aż 5 polskich publikacji znalazło się na prestiżowej liście najlepszych książek 2012 roku magazynu Photo-Eye. Gratulujemy!
7 Gru 2012
Marcin Grabowiecki
0
"Polska. W poszukiwaniu diamentów" - książka Tomasza Wiecha
Ukazała się pierwsza książka fotograficzna Tomasza Wiecha "Polska. W poszukiwaniu diamentów". Kolorowe fotografie składają się na opowieść o współczesnej Polsce i polskim krajobrazie. Teksty towarzyszące zdjęciom napisał Michał Olszewski. Polecamy!
20 Wrz 2012
Marcin Grabowiecki
0
"Polska" Tomasza Wiecha w Bielsku-Białej
Galeria B&B w Bielsku Białej zaprasza na wystawę Tomasza Wiecha zatytułowaną "Polska". Wernisaż odbędzie się w piątek, 10 lutego o godz 18:00. Prace zainteresowango polskim "tu i teraz" fotografa będziecie mogli oglądać do 7 marca 2012 roku.
10 Lut 2012
Marcin Grabowiecki
0
Tomasz Wiech i Kacper Kowalski w Leica Gallery Warszawa
Leica Gallery Warszawa i Polska Agencja Fotografów FORUM zapraszają na wystawę fotografii Kacpra Kowalskiego i Tomasza Wiecha, finalistów tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu Leica Oskar Barnack Award 2011. Wernisaż rozpocznie się 22 września o godz. 19:00.
16 Wrz 2011
Marcin Grabowiecki
0
"Chorzów Dream" Tomasza Wiecha w Pauzie
Jak obecnie wygląda słynny socjalistyczny projekt, park rozrywki w Chorzowie? Jego losami zainteresował się fototreporter "Gazety Wyborczej" - Tomasz Wiech pokazując w swoim cyklu "Chorzów Dream" jego współczesne oblicze. Projekt Wiecha będzie można zobaczyć od 4 października 2008 roku w krakowskiej Pauzie.
2 Paź 2008
Marta Sinior
0
Rumunia na fotografiach Tomasza Wiecha
Stowarzyszenie Willa Decjusza zaprasza już dziś, 6 czerwca 2007 roku na kolejne spotkanie Klubu Europejskiego, tym razem poświęconego Rumunii. W programie spotkania znajdują się warsztaty, panel dyskusyjny i wystawa fotografii fotoreportera "Gazety Wyborczej" Tomasza Wiecha. Otwarcie ekspozycji nastąpi o godzinie 20 w krakowskiej Willi Decjusza.
6 Cze 2007
Marta Sinior
0