Tomasz Wiech

Wszystkie artykuły z tagiem: "Tomasz Wiech" w serwisie fotopolis.pl:
Wojciech Grzędziński i Tomasz Wiech w Opolu
Opolskie Warsztaty Fotograficzne 2.8 zapraszają na pierwsze "Spotkanie z Mistrzem". W tym wyjątkowym przypadku mistrzów będzie dwóch. O swoich zdjęciach, nagrodach, obecnych projektach i codziennej pracy opowiedzą dwaj fotoreporterzy: Tomasz Wiech i Wojciech Grzędziński.
8 Lut 2010
Marcin Grabowiecki
0
Warsztaty fotoreportażu "Nowa Huta - Nieobiektywnie" w Krakowie
9 października rozpoczną się warsztaty fotografii reportażowej zatytułowane "Nowa Huta - Nieobiektywnie". Celem skierowanego do młodych twórców projektu jest poszukiwanie indywidualnego spojrzenia na fotografowany temat.
28 Wrz 2009
Marcin Grabowiecki
0
"Chorzów Dream" Tomasza Wiecha w Pauzie
Jak obecnie wygląda słynny socjalistyczny projekt, park rozrywki w Chorzowie? Jego losami zainteresował się fototreporter "Gazety Wyborczej" - Tomasz Wiech pokazując w swoim cyklu "Chorzów Dream" jego współczesne oblicze. Projekt Wiecha będzie można zobaczyć od 4 października 2008 roku w krakowskiej Pauzie.
2 Paź 2008
Marta Sinior
0
Rumunia na fotografiach Tomasza Wiecha
Stowarzyszenie Willa Decjusza zaprasza już dziś, 6 czerwca 2007 roku na kolejne spotkanie Klubu Europejskiego, tym razem poświęconego Rumunii. W programie spotkania znajdują się warsztaty, panel dyskusyjny i wystawa fotografii fotoreportera "Gazety Wyborczej" Tomasza Wiecha. Otwarcie ekspozycji nastąpi o godzinie 20 w krakowskiej Willi Decjusza.
6 Cze 2007
Marta Sinior
0