Sony World Photography Awards

Wszystkie artykuły z tagiem: "Sony World Photography Awards" w serwisie fotopolis.pl:
Pięcioro Polaków w finale konkursu otwartego Sony World Photography Awards 2019
Olga Urbanek, Marlena Kurowska-Jankowiak, Piotr Cyganik, Patryk Kuleta i Tomek Kozłowski - to piątka polskich fotografów, która znalazła się wśród autorów najlepszych pojedynczych zdjęć z ubiegłego roku nadesłanych do prestiżowego Sony World Photography Awards.
5 Lut 2019
Michał Chrzanowski
0
Sony World Photography Awards 2018 pokazuje zdjęcia uczestników. Termin nadsyłania prac mija 11 stycznia
Już tylko miesiąc pozostał fotografom z całego świata na zgłoszenie swoich zdjęć do 11. edycji Sony World Photography Awards. Aby przypomnieć o tym terminie, organizator udostępnił najnowszy wybór zdjęć nadesłanych do konkursu otwartego.
6 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0
Zwycięzca SWPA 2016 oskarżony o oszustwo. Czy straci nagrodę?
Asghar Khamseh poruszył jurorów mocnym cyklem, ukazującym okaleczone Iranki. Jedna z bohaterek zdjęć oskarża fotografa o oszustwo i bezprawne wykorzystanie jej wizerunku. Czy organizator odbierze fotografowi główną nagrodę?
23 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
Sony World Photography Awards 2017 otwarty na zgłoszenia
Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do jednego z większych i bardziej prestiżowych konkursów fotograficznych na świecie - Sony World Photography Awards. W tym roku odbywa się jego jubileuszowa, 10. edycja.
2 Cze 2016
Michał Chrzanowski
0
SWPA: Okno na Teshima - Bartosz Haduch opowiada o powstaniu zwycięskiego zdjęcia
Podczas gali finałowej konkursu Sony World Photography Awards 2016 mieliśmy okazję porozmawiać z laureatem kategorii Poland National Award, Bartoszem Haduchem, który opowiedział nam o kulisach powstawania nagrodzonej fotografii.
24 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
0
Poznaliśmy wyniki konkursu Sony World Photography Awards 2016
Irański fotograf Asghar Khamseh, autor poruszających portretów ofiar oblania kwasem, zdobył nagrodę L’Iris d’Or, tytuł Fotografa Roku konkursu Sony World Photography Awards 2016.
22 Kwi 2016
Michał Chrzanowski
0
Bartosz Haduch zdobywcą Poland National Award w konkursie SWPA 2016
Jury konkursu Sony World Photography Awards 2016 wybrało najlepsze zdjęcia pojedyncze wykonane przez lokalnych fotografów z kilkudziesięciu krajów świata. Najlepszą fotografią z Polski okazała się praca Bartosza Haducha, ale i pozostałe wyróżnione zdjęcia są warte uwagi.
21 Mar 2016
Maciej Luśtyk
0
RongRong & inri wyróżnieni w Sony World Photography Awards 2016
Poznaliśmy laureatów nagrody za wybitny wkład w fotografię, przyznawanej w ramach konkursu Sony World Photography Awards. To prestiżowe wyróżnienie otrzymał duet RongRong & inri, który specjalizuje się w fotografii artystycznej.
3 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Wyjątkowe zdjęcia natury wśród zgłoszeń do Sony World Photography Awards 2016
Zdjęcia do jednego z największych konkursów fotograficznych na świecie możecie nadsyłać jeszcze do stycznia 2016 roku, a już teraz zobaczcie galerię urzekających krajobrazów i zdjęć natury wybranych spośród tegorocznych zgłoszeń.
3 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
Rusza Sony World Photography Awards 2016
Wystartował nabór zgłoszeń do kolejnej edycji konkursu Sony World Photography Awards. W tym roku sekcja profesjonalna została rozdzielona na dwie podkategorie. Zdjęcia można przesyłać do stycznia 2016 roku.
1 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0