Sony World Photography Awards

Wszystkie artykuły z tagiem: "Sony World Photography Awards" w serwisie fotopolis.pl:
Polacy nagrodzeni w konkursie Sony World Photography Awards 2012
Dziś poznaliśmy wyniki kategorii otwartej konkursu Sony World Photography Awards 2012. Wśród nagrodzonych jest dwóch Polaków - Piotr Stasiuk, który został doceniony w kategorii "Uśmiech" oraz Krzysztof Browko (nagroda w kategorii "Podróżowanie"). Gratulujemy!
20 Mar 2012
Marcin Grabowiecki
0
Sony World Photography Awards 2012 - Polacy w finale
Dziś poznaliśmy finalistów konkursu Sony World Photography Awards. Znalazło się wśród nich czterech Polaków: Kasia Bielska, Paweł Kopczyński, Jacek Kusz i Jan Brykczyński. Cztery inne osoby zostały dostrzeżone przez jury: jedna w kategorii profesjonalnej i trzy - w amatorskiej.
2 Lut 2012
Marcin Grabowiecki
0
Zgłoszenia do konkursu Sony World Photography Awards 2012
Jeszcze przez miesiąc można przesyłać zgłoszenia do konkursu Sony World Photography Awards 2012. Na zdobywcę głównej nagrody "Iris D'Or" czeka 25 000 dolarów.
6 Gru 2011
Marcin Grabowiecki
0
Sony World Photography Awards 2012
Ruszyła kolejna edycja konkursu Sony World Photography Awards. Profesjonaliści i amatorzy mogą zgłaszać swoje prace do 4 stycznia 2012. W tym roku konkurs został poszerzony o nowe kategorie.
1 Cze 2011
Marcin Grabowiecki
0
Sony World Photography Awards 2011 - wyniki
Dzisiejszej nocy, w trakcie uroczystej ceremonii, która odbyła się w Londynie poznaliśmy zwycięzców konkursu Sony World Photography Awards. Fotografem roku został Alejandro Chaskielberg z Argentyny. W tym roku wśród nagrodzonych zabrakło Polaków.
27 Kwi 2011
Marcin Grabowiecki
0
Wyniki kategorii otwartej konkursu Sony World Photography Awards 2011
Poznaliśmy zwycięzców kategorii otwartej konkursu Sony World Photography Awards 2011. Jury wybrało dziesięciu fotografów-amatorów. Wśród nich znalazł się Polak Marek Troszczyński, który dostał nagrodę w kategorii "architektura".
22 Mar 2011
Michal Grzegorczyk
0
Polacy nominowani do nagród Sony World Photography Awards 2011
Miło nam poinformować, że aż jedenastu Polaków zostało nominowanych do nagród Sony World Photography Awards 2011. Chociaż w kategorii profesjonalnej nasi rodacy znaleźli się poza ścisłym finałem, to wśród amatorów cały czas mają szansę na wygraną. Gratulujemy i trzymamy kciuki!
1 Lut 2011
Marcin Grabowiecki
0
Sony World Photography Awards 2011
Rozpoczęto przyjmowanie prac konkursowych do kolejnej edycji konkursu Sony World Photography Awards. Organizatorzy ogłosili także listę zmian, które pojawią się na przyszłorocznej imprezie.
31 Maj 2010
Marcin Grabowiecki
0
Sony World Photography Awards 2010 - Polak wśród nagrodzonych
Sony World Photography Awards 2010 ogłosił nazwiska pozostałych nagrodzonych w kategorii profesjonalnej. Jest wśród nich Polak. Trzecie miejsce w kategorii "Portret" zdobył Jacek Świerczyński. Gratulujemy!
29 Kwi 2010
Marcin Grabowiecki
0
Sony World Photography Awards 2010 - zwycięzcy
Wczoraj poznaliśmy zwycięzców konkursu Sony World Photography Awards. Nagrody zostały przyznane w kategoriach dla profesjonalistów takich jak sport, sztuka i rozrywka, reklama, moda, muzyka, architektura, portret i krajobraz. Włoski fotograf Tommaso Ausili został uhonorowany nagrodą "Sony World Photography Awards Photographer of the Year" za cykl opowiadający o zwierzętach ginących w rzeźni.
23 Kwi 2010
Marcin Grabowiecki
0