Sony World Photography Awards

Wszystkie artykuły z tagiem: "Sony World Photography Awards" w serwisie fotopolis.pl:
Wyjątkowe zdjęcia natury wśród zgłoszeń do Sony World Photography Awards 2016
Zdjęcia do jednego z największych konkursów fotograficznych na świecie możecie nadsyłać jeszcze do stycznia 2016 roku, a już teraz zobaczcie galerię urzekających krajobrazów i zdjęć natury wybranych spośród tegorocznych zgłoszeń.
3 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
Rusza Sony World Photography Awards 2016
Wystartował nabór zgłoszeń do kolejnej edycji konkursu Sony World Photography Awards. W tym roku sekcja profesjonalna została rozdzielona na dwie podkategorie. Zdjęcia można przesyłać do stycznia 2016 roku.
1 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Sony World Photography Awards 2015 - wyniki
Dziś wieczorem odbyła się gala finałowa konkursu Sony World Photography Awards 2015, na której poznaliśmy nazwiska laureatów. Nagrodę główną zdobył amerykanin John Moore za poruszający reportaż o epidemii Eboli w stolicy Liberii. Za całokształt został odznaczony Elliot Erwitt. Wśród laureatów zabrakło niestety fotografów z Polski.
24 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Sony World Photography Awards 2015 - ogłoszono zwycięzców kategorii otwartej i młodzieżowej
Jury konkursu Sony World Photography Awards 2015 wyłoniło laureatów kategorii otwartej i młodzieżowej. Zobaczcie galerię zwycięskich prac.
31 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Paweł Jędrusik zwycięzcą Poland National Award w konkursie Sony
Miło nam poinformować, że Paweł Jędrusik został laureatem nagrody Poland National Award przyznanej w ramach konkursu Sony World Photography Awards 2015. Zdjęcie “Gimnastyczki” zostało uznane najlepszym polskim zdjęciem zgłoszonym do kategorii Open.
17 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Wybrane zdjęcia z drugiego etapu konkursu Sony World Photography Awards 2015
Prezentujemy Wam galerię najciekawszych naszym zdaniem zdjęć, które zostały zakwalifikowane do kolejnego etapu tegorocznej edycji konkursu Sony World Photography Awards 2015.
27 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
Polacy na liście finalistów Sony World Photography Awards
Sześciu Polaków znalazło się na ogłoszonej dziś liście finalistów Sony World Photography Awards - największego na świecie konkursu fotograficznego.
24 Lut 2015
Marcin Grabowiecki
0
Nagroda za wybitny wkład w fotografię dla Elliotta Erwitta
Członek agencji Magnum Photos - Elliott Erwitt został uhonorowany nagrodą za wybitny wkład w fotografię w konkursie Sony World Photography Awards 2015.
4 Lut 2015
Marcin Grabowiecki
0
Fotografia komórkowa osobną kategorią w konkursie 2015 Sony World Photography Awards
Sony World Photography Awards to jeden z najbardziej znanych konkursów fotograficznych na świecie. W tegorocznej edycji po raz pierwszy uruchomiono osobną kategorię, w której będą rywalizować zdjęcia wykonane za pomoca urządzeń mobilnych.
28 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
Najlepsze zgłoszenia z konkursu Sony World Photography Awards 2015
Dobiega końca termin zgłaszania prac do konkursu Sony World Photography Awards 2015 - zdjęcia można przesyłać jeszcze nieco ponad miesiąc. Zobaczcie najlepsze fotografie nadesłane do tej pory na konkurs i poznajcie skład jury.
9 Gru 2014
Marcin Grabowiecki
0