"Fotografia cyfrowa. Praktyczny przewodnik"
0
ZORKA Project - "Laski"
23 październik 2003
MFK 2003: Prace duetu Monika Bereżecka i Monika Redzisz, znanego lepiej jako Zorka Project, są ozdobą takich pism jak City Magazine, Wysokie Obcasy czy Magazyn Rzeczpospolitej. Ale dopiero projekt "Laski" ujawnia co potrafią zrobić obie Panie, jeśli znajdą już czas na przygotowanie wystawy.
0
"Fotografia cyfrowa: leksykon kieszonkowy" wydawnictwa Helion
14 październik 2003
Recenzujemy nową pozycję na krajowym rynku podręczników fotograficznych zatytułowaną "Fotografia cyfrowa: leksykon kieszonkowy" wydaną w Polsce przez wydawnictwo Helion, a napisaną przez Derricka Story. Ten malutki tomik w założeniu ma być kompendium wiedzy dla początkujących amatorów cyfrówek.
0
Ważne "Słowo o fotografii"
23 wrzesień 2003
Tak jak obiecaliśmy, recenzujemy "Słowo o fotografii" - zbiór rozmów, które Krzysztof Jurecki i Krzysztof Makowski (czyli autorzy) przeprowadzili z dwudziestoma sześcioma polskimi artystami, wykorzystującymi w swojej twórczości fotografię.
0
Interaktywna szkoła fotografowania NG na CD
17 wrzesień 2003
Do części nakładu wrześniowego numeru miesięcznika "National Geographic" dołączona jest płyta CD zawierająca pierwszą część "Interaktywnej szkoły fotografowania National Geographic". Zapraszamy na krótką prezentację zawartości tej publikacji.
0
Album "Eva Rubinstein: fotografie 1967-1990"
4 czerwiec 2003
W księgarniach można już kupić pięknie wydany i niezwykle interesujący album fotografii autorstwa Evy Rubinstein.
0
Fotograficzny podręcznik wydawnictwa Ars Polona
20 grudzień 2002
Do księgarni trafił właśnie podręcznik fotografii zatytułowany "Portret doskonały: Jak fotografować ludzi" wydany przez Ars Polonę.
0
Książki dla fotografujących - przegląd
16 grudzień 2002
Album ze zdjęciami, książka o nauce fotografowania czy biografia znanego fotografika to prezent, który można dać każdemu kto choć trochę interesuje się fotografią. Najtańszy można kupić już za kilkanaście złotych, najdroższy - za kilkaset.
0
Porównujemy dwa najpopularniejsze podręczniki fotografii
26 styczeń 2002
Dwa najpopularniejsze w Polsce podręczniki fotografii różni bardzo wiele. Nie można ocenić który jest lepszy, bo są po prostu inne. Na pewno warto mieć przynajmniej jeden z nich pod ręką, żeby uczyć się nie tylko na własnych błędach. Który wybrać?
0