Dziś startują Lubelskie Dni Fotografii
0
Kup wybrane produkty X-Rite i otrzymaj wtyczki Nik Collection 2018 od DxO zupełnie za darmo
17 maj 2019
X-Rite nawiązał współpracę z firmą DxO. Dzięki temu przy zakupie wybranych produktów X-Rite otrzymasz bezpłatną, pełną licencję Nik Collection 2018. To wielokrotnie nagradzane oprogramowanie o wartości ok. 300 zł oferuje unikalny zestaw narzędzi do pracy twórczej.
0
„Źródła i inspiracje” - spotkanie Toddem Hido, którego nie możesz przegapić
17 maj 2019
Już w najbliższy poniedziałek (20 maja) w warszawskiej zachęcie potkanie z wybitnym amerykańskim fotografem - Toddem Hido. Artysta przybędzie do Polski na specjalne zaproszenie Wszyscy Jesteśmy Fotografami na rezydencję artystyczną.
0
Od zdjęcia po wydruk - całodniowe darmowe warsztaty z Jackiem Boneckim
16 maj 2019
Fujifilm oraz EIZO serdecznie zapraszają na bezpłatne warsztaty, podczas których uczestnicy zrobią profesjonalną studyjną sesję zdjęciową, postprodukcję oraz wydruki.
0
Rusza letni cashback Canona - zwroty do 1290 zł
16 maj 2019
Zamierzasz kupić aparat, obiektyw, lampę lub drukarkę Canona? Teraz nadarza się ku temu doskonała okazja. Aż do końca lipca możesz otrzymać zwrot części gotówki wydanej na zakup sprzętu objętego promocją.
0
Wszyscy Jesteśmy Fotografami - popularny cykl ponownie zawita do Krakowa
16 maj 2019
Już po raz trzeci rok z rzędu w trakcie Miesiąca Fotografii odbędzie się krakowska odsłona cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Zaplanowano trzy spotkania ze znakomitymi gośćmi, którymi będą: Todd Hido, Marta Zgierska i Iwo Zmyślony.
0
Już jutro poznamy zwycięzców Grand Press Photo 2019 - największego polskiego konkursu fotografii prasowej
15 maj 2019
Spośród 4,5 tys. zdjęć nadesłanych na konkurs jury zakwalifikowało do finału 58 zdjęć pojedynczych, 11 reportaży i cztery projekty dokumentalne. Nazwiska zwycięzców poznamy już 16 maja.
0
Startuje nowy cashback Fujifilm. Do 1290 zł zwrotu na modele X-Pro2, X-T3, X100F i obiektywy
15 maj 2019
Gratka dla osób, które zamierzały kupić aparat systemu X, lub rozbudować swój zestaw o nowe obiektywy. Przez kolejne dwa miesiące, kupując wybrane produkty z oferty możemy uzyskać zwrot części wydanej gotówki.
0
Fotograficzny zawrót głowy! Oto co czeka na Was na targach Film Video Foto 2019
15 maj 2019
Światowe marki, najnowsze produkty, innowacyjne rozwiązania, spotkania z ekspertami z branży.  To tylko przedsmak tego, co czeka miłośników fotografowania i filmowania w dniach 23-25 maja na Targach Film Video Foto!
0
Drone Awards 2019 - zgłoś swoje najlepsze lotnicze prace i powalcz o tytuł Fotografa Roku
0
Cashback oraz Wymień Stare na Nowe - dwie promocje Sony ruszają już w maju
14 maj 2019
Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom miłośników fotografii i filmowania, Sony wraca z dwiema promocjami, cieszącymi się ogromną popularnością, które umożliwią zakup najnowszych produktów fotograficznych lub wymianę starego aparatu na nowy.
0
Nowe sposoby opowiadania historii w fotoreportażu - spotkanie z agencją RATS
14 maj 2019
Czym jest współczesny reportaż i storytelling? A czym jest rzecznictwo (Advocacy) i dlaczego jest obecne w pracy dziennikarza? Jak łączyć różne media w swojej pracy? Na te i inne pytania poznamy odpowiedź podczas nadchodzącego spotkania z członkami agencji RATS.
0
Wernisaż wystawy „Upadek” oraz polska premiera książki „ Auschwitz - fall of the modern age” Tomasza Lewandowskiego
14 maj 2019
„Po wielu miesiącach pracy nad projektem Auschwitz - fall of the modern age zrozumiałem jedno: każdy z nas, w tym ja sam, mógł być zarówno jedną z ofiar, jak i jednym ze sprawców” - powiedział Tomasz Lewandowski. Wernisaż wystawy oraz polska premiera książki już dziś (14 maja) w Poznaniu.
1
„Japan Urban“ Waldemara Zdrojewskiego - zdjęcia, których nie zobaczymy w folderach turystycznych
13 maj 2019
Czy można uchwycić nastrój oraz duszę całego kraju? „Japan Urban“ Waldemara Zdrojewskiego wydaje się pokazywać prawdziwe, często mroczne, oblicze Kraju Kwitnącej Wiśni. Wernisaż już w najbliższą sobotę (18 maja) w warszawskiej Galerii Obserwacja.
0
Fotograficzna Publikacja Roku 2019 - ostatnie dni na zgłoszenia
13 maj 2019
Kończy się nabór do siódmej edycji konkursu na Fotograficzną Publikację Roku. Swoje propozycje tytułów, w których fotografia zajmuje centralne miejsce, możecie nadsyłać do 15 maja.
0
Fakty i mity, czyli o znaczeniu fotografii politycznej - spotkanie z Piotrem Wójcikiem w ramach WJF VOL. 11
13 maj 2019
Jak fotografowanie polityki zmieniło się po 1989 roku? Czy cenzura w świecie mediów jest dalej obecna? Jak wygląda praca współczesnych fotoreporterów relacjonujących wydarzenia polityczne? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź na dzisiejszym spotkaniu z Piotrem Wójcikiem.
0
Street w ślubie? Fujifilm zaprasza na warsztaty reportażu ślubnego z Marcinem Krukiem
10 maj 2019
Reportażowe, “uliczne” ujęcia to coraz bardziej zauważalny trend w fotografii ślubnej. Tego, jak skutecznie poruszać się w tej stylistyce dowiesz się na nadchodzących warsztatach z Marcinem Krukiem, które pod koniec maja zawitają do Warszawy i Łodzi.
0
"Tam i z powrotem” - Tadeusz Rolke powraca do dramatycznych wydarzeń z 1944 roku na wystawie w galerii Le Guern
9 maj 2019
Po wybuchu Powstania Warszawskiego, Tadeusz Rolke został wysłany na roboty przymusowe do Niemiec. Teraz, po 75 latach odbył podróż po miejscach, które odcisnęły piętno na jego dorastaniu. Wernisaż 17 maja.
6