Jan Małachowski - poznaj historię zapomnianego fotografa Tatr
0
Zobacz wyjątkowe zdjęcia z niezwykłej wyprawy, którą Krzysztof Miller opisał jako „podróż życia“
15 lipiec 2019
Dwadzieścia tysięcy kilometrów, pięćdziesiąt dni, sto negatywów, ponad 3500 zdjęć - oto „Podróż koleją transsyberyjską“. Wernisaż wystawa prac Krzysztofa Millera z tej wyjątkowej wyprawy już jutro w zamojskiej Galerii Fotografii Ratusz.
0
Jeszcze tylko do niedzieli Sony A7R III kupisz o 1800 zł taniej
11 lipiec 2019
Najbliższe dni to ostatnia szansa na zakupienie profesjonalnej pełnej klatki w promocyjnej cenie. Dodatkowo w zestawie za 1zł otrzymacie także adapter Sigma MC11.
0
Olympus Wildlife & Travel Roadshow 2019 - testy sprzętu i spotkania z fotografami
11 lipiec 2019
Chcesz robić lepsze zdjęcia, poznać najnowszy sprzęt i spotkać się z wybitnymi fotografami? Przez całe lato i początek jesieni Olympus zaprasza na wydarzenia z cyklu Wildlife & Travel Roadshow.
0
Najnowsza publikacja Szymona Brodziaka nagrodzona Złotym Medalem w prestiżowym konkursie w Paryżu
11 lipiec 2019
Projekt nowego albumu Szymona Brodziaka „Jesteś tym, co widzisz" zdobył Złoty Medal (Book: Cover) oraz dwa Brązowe Medale (Book: Fine Art, Other) w prestiżowym konkursie PX3 Prix de la Photographie Paris 2019.
0
Władysław Hasior był też fotografem. Jego archiwum to 20 tys. zdjęć dokumentujących Polskę i jej przemiany
10 lipiec 2019
Do niedawna fotograficzna strona twórczości jednego z najwybitniejszych polskich artystów pozostawała właściwie nieznana. Zdjęcia z jego kolekcji od piątku będzie można oglądać w Czytelni Sztuki w Gliwicach.
1
Zdobyć Księżyc - najciekawsze zdjęcia z programów kosmicznych USA w Domu Spotkań z Historią
10 lipiec 2019
Mija 50 lat od momentu, gdy Neil Armstrong postawił stopę na Srebrnym Globie. Od 20 lipca w Domu Spotkań z Historią będzie można oglądać wystawę „Zdobyć Księżyc”, prezentującą fotograficzną podróż z Ziemi na Księżyc.
0
Fotopiknik Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego - zobacz, co przygotowali organizatorzy
8 lipiec 2019
Pasjonujące rozmowy o fotografii, ujawnienie kolejnego artysty, który został honorowym członkiem Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego oraz dwie wystawy plenerowe i pokaz slideshow najlepszych prac fotografów stowarzyszenia - to wszystko czeka na uczestników Fotopikniku. Start w najbliższą sobotę, 13 lipca o 19:00 w Tychach.
0
Ostatnie dni na wzięcie udziału w Vintage Grand Prix. Do wygrania 2500 zł
8 lipiec 2019
Projekty do konkursu Vintage Grand Prix możecie nadsyłać do najbliższej środy, 10 lipca. Na zwycięzcę czeka 2500 zł oraz prezentacja swoich prac w formie wystawy w ramach V Międzynarodowego Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej Vintage Photo Festival. 
0
„Warstwy miasta” Przemka Piwowara to inne spojrzenie na fotografię architektury
1
Nowe miejsce na fotograficznej mapie Trójmiasta - Galeria i pracownia kolodionowa Radosława Brzozowskiego
5 lipiec 2019
Nowa galeria stanowi unikalne w skali kraju przedsięwzięcie, łączące funkcje pracowni kolodionowej i miejsca eksponującego fotografię kolekcjonerską.
1
Jak zmieścić ludzkość w kostce cukru? Nowa wystawa Borysa Makarego od piątku we Wrocławiu
3 lipiec 2019
“Człowiek jest częścią Wszechświata, ale w jego skali i swojej kruchości jest jedynie kawałkiem węgla w odmętach nieznanego.” - tymi słowami Borys Makary zachęca nas do odbycia podróży wewnątrz nas samych. Wernisaż nowej wystawy artysty już w piątek w galerii Foto-Gen.
0
Leica przedłuża osobliwy konkurs z okazji 50-lecia lądowania na księżycu. Do wygrania Leica Q2
3 lipiec 2019
Z okazji 50-lecia “rzekomego” zdobycia Księżyca Leica 6x7 Gallery Warszawa wspólnie z Łódzką Szkołą Filmową ruszają z konkursem fotografii kreatywnej, w którym do wygrania jest aparat o wartości 21 tys. zł. Wystarczy jedynie ciekawie zinterpretować temat konkursu.
0
Do 19 lipca aparat Fujifilm X-T30 kupisz 1200 zł taniej
2 lipiec 2019
Fujifilm rusza z nową letnią promocją. Przez najbliższe dwa tygodnie najnowszy bezlusterkowiec systemu X możesz kupić z atrakcyjnym rabatem.
0
Jesteś fanem fotografii analogowej? Weź udział w Vintage Grand Prix i wygraj 2500 zł
2 lipiec 2019
Projekty do konkursu Vintage Grand Prix możecie nadsyłać do przyszłej środy, 10 lipca. Na zwycięzcę czeka 2500 zł oraz prezentacja swoich prac w formie wystawy w ramach V Międzynarodowego Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej Vintage Photo Festival. 
0
Niebezpieczne ujęcia, czyli 100 lat fotografii mody w Polsce - wernisaż już w ten czwartek w warszawskiej Galerii IFF
2 lipiec 2019
Nadchodząca wystawa w Galerii IFF to prawdziwa podróż w czasie, dzięki której zobaczysz, w jaki sposób rozwijała się polska moda na przestrzeni ostatniego stulecia. Fotografie najlepszych polskich artystów będzie można oglądać od 5 lipca.
1
Fotografie Pawła Pierścińskiego w kieleckim Instytucie Dizajnu
1 lipiec 2019
Fotografie mistrza polskiego krajobrazu powracają wraz kolejną wystawą. Tym razem zdjęcia Pawła Pierścińskiego stają się częścią opowieści o zmianach zachodzących w otaczającej nas rzeczywistości.
3
Dokumenty o fotografii w ramach plenerowego kina Millennium Docs Against Gravity
1 lipiec 2019
Festiwal Millennium Docs Against Gravity co roku oferuje przegląd najlepszych filmów dokumentalnych z całego świata. Przez całe lato najciekawsze pozycje z festiwalu, w tym także filmy o fotografii, będziecie mieli okazję obejrzeć w ramach kina plenerowego w Elektrowni Powiśle.
0