Od krajobrazów po stanowiska pracy, czyli co warto fotografować, by dobrze sprzedać swoje zdjęcia

Od krajobrazów po stanowiska pracy, czyli co warto fotografować, by dobrze sprzedać swoje zdjęcia
Piękno przyrody, kadry z życia ulicy, a także zdjęcia ukazujące ludzi podczas pracy - takie motywy okazały się najlepiej sprzedającymi się fotografiami dostępnymi w serwisie 500px. Koniecznie zobaczcie galerię dziesięciu najlepszych prac!
Minęło już dwa lata odkąd serwis 500px przekształcił się ze zwykłej strony prezentującej zdjęcia w platformę, która umożliwia szybką i efektywną sprzedaż swoich prac. Z tej możliwości skorzystało i wciąż korzysta wielu fotografów: od miłośników krajobrazów i przyrody, przez fotografów życia ulicy po portrecistów, czy osoby zajmujące się fotografią stockową. W związku z tym założyciele 500px postanowili sprawdzić, które fotografie cieszyły się największą popularnością wśród nabywców. Spośród wszystkich prac wybrali dziesięć zdjęć najbardziej dochodowych.
Zobacz wszystkie zdjęcia (10)
”Piękno przyrody, zapierające dech w piersiach krajobrazy, czy w końcu obecność niewielkiego człowieka na tle ogromnego świata to zawsze są obraz, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Poza tym wyraziste kolory, przestrzeń oraz anonimowość sprawiają, że łatwo jest się utożsamiać z takimi fotografiami” - powiedzieli autorzy zestawienia.

Więcej niebywałych prac możecie znaleźć w serwisie marketplace.500px.com. Zachęcamy również do publikowania swoich zdjęć. Kto wie, być może to właśnie ty będziesz najpopularniejszym fotografem 500px.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
0
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4