Od krajobrazów po stanowiska pracy, czyli co warto fotografować, by dobrze sprzedać swoje zdjęcia

Od krajobrazów po stanowiska pracy, czyli co warto fotografować, by dobrze sprzedać swoje zdjęcia
Piękno przyrody, kadry z życia ulicy, a także zdjęcia ukazujące ludzi podczas pracy - takie motywy okazały się najlepiej sprzedającymi się fotografiami dostępnymi w serwisie 500px. Koniecznie zobaczcie galerię dziesięciu najlepszych prac!
Minęło już dwa lata odkąd serwis 500px przekształcił się ze zwykłej strony prezentującej zdjęcia w platformę, która umożliwia szybką i efektywną sprzedaż swoich prac. Z tej możliwości skorzystało i wciąż korzysta wielu fotografów: od miłośników krajobrazów i przyrody, przez fotografów życia ulicy po portrecistów, czy osoby zajmujące się fotografią stockową. W związku z tym założyciele 500px postanowili sprawdzić, które fotografie cieszyły się największą popularnością wśród nabywców. Spośród wszystkich prac wybrali dziesięć zdjęć najbardziej dochodowych.
Zobacz wszystkie zdjęcia (10)
”Piękno przyrody, zapierające dech w piersiach krajobrazy, czy w końcu obecność niewielkiego człowieka na tle ogromnego świata to zawsze są obraz, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Poza tym wyraziste kolory, przestrzeń oraz anonimowość sprawiają, że łatwo jest się utożsamiać z takimi fotografiami” - powiedzieli autorzy zestawienia.

Więcej niebywałych prac możecie znaleźć w serwisie marketplace.500px.com. Zachęcamy również do publikowania swoich zdjęć. Kto wie, być może to właśnie ty będziesz najpopularniejszym fotografem 500px.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8