Oto najlepsze zdjęcia natury nagrodzone w British Wildlife Photography Awards 2017
0
Caspar Claasen: „Stajesz się tym, co nieustannie powtarzasz”
25 grudzień 2017
Claasen, to holenderski fotograf, na co dzień zajmujący się głównie fotografią uliczną. W pewnym momencie postanowił podjąć się bardziej osobistego projektu. Seria “Even Fireman” - której tytuł zrodził się po rozmowie z córką - to projekt, który pomógł autorowi wyjść z depresji.
0
Zobacz 20 najdroższych zdjęć, które do tej pory wylicytowano na aukcjach
22 grudzień 2017
Popularność fotografii na rynku sztuki rośnie w zawrotnym tempie, przez co na światowych aukcjach wciąż pobijane są kolejne rekordy. Za niektóre odbitki trzeba zapłacić wręcz astronomiczne kwoty, czego przykładem jest ta lista 20 najdroższych i najcenniejszych zdjęć.
4
Oto siła kompozycji - Witold Ziomek odkryciem roku w konkursie Chromatic Awards. Grono Polaków na podium.
21 grudzień 2017
Polscy fotografowie kolejny raz triumfują. Tym razem przy okazji nowej pozycji na mapie konkursów fotograficznych - Chromatic Awards. Zobaczcie nagrodzone prace.
0
Comedy Wildlife Photography Awards 2017 - znamy zwycięzców
19 grudzień 2017
Już po raz trzeci poznaliśmy laureatów Comedy Wildlife Photography Awards - jednego z najbardziej oryginalnych konkursów, ukazujących świat zwierząt w niecodziennej odsłonie. Koniecznie zobaczcie galerię zwycięskich prac.
0
Celebracja śmierci i siła tradycji - znamy wyniki Travel Photographer of the Year 2017. Polak na podium
18 grudzień 2017
Poznaliśmy zwycięzców jednego z największych konkursów poświęconych fotografii podróżniczej. Finałowa galeria TPOTY 2017 to zarówno zdjęcia natury jak i ciekawe reportaże.
1
Gregor Sailer: “Próbuję znaleźć dostęp do światów, do których trudno dostać się z zewnątrz”
15 grudzień 2017
Centra szkolenia bojowego w USA i Europie, wierne repliki europejskich miast w Chinach, całe miasta do testowania pojazdów w Szwecji czy wioski tworzone na pokaz w Rosji. Absurdalne światy, pełne iluzji i kłamstwa w służbie polityki i ekonomii, to obiekt  zainteresowań austriackiego fotografa Gregora Sailera.
0
National Geographic Nature Photographer of the Year 2017 - zobaczcie zwycięskie zdjęcia
14 grudzień 2017
Wydarzenia organizowane przez National Geographic zawsze gwarantują nam solidną dawkę niezwykłych zdjęć przyrodniczych. Nie inaczej jest i tym razem. Właśnie poznaliśmy zwycięzców tegorocznej edycji National Geographic Nature Photographer of the Year.
0
Oto najlepsze polskie zdjęcia teatralne ostatniego roku. Znamy zwycięzców III Konkursu Fotografii Teatralnej
12 grudzień 2017
Już po raz trzeci jury ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Teatralnej przyznali nagrody fotografom, których praca skupia się wokół spektakli wystawianych na deskach teatrów. Zobaczcie nagrodzone prace.
0
Polacy wśród 50 najlepiej zapowiadających się fotografów według magazynu LensCulture
2