Krystian Maj Fotoreporterem Roku 2017
0
Smartfonem nie zrobisz dobrego zdjęcia? Zobacz prace laureatów Mobile Photography Awards 2017
2 luty 2018
Poznaliśmy wyniki największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wielu Polaków!
1
SkyPixel Photo Contest 2017 - poznaliśmy laureatów
1 luty 2018
SkyPixel Photo Contest to najbardziej znaczący konkurs fotografii lotniczej na całym świecie. Tylko w tym roku zgłoszono prawie 45 tys. prac, a spośród nich wybrano właśnie te. Koniecznie zobaczcie galerię laureatów, ponieważ zwycięskie zdjęcia przedstawiają nasz świat w zupełnie nowej odsłonie.
0
Zarita Zevallos: „Chcę dzielić się prawdziwym i surowym obliczem społeczeństwa.“
25 styczeń 2018
Zarita Zevallos szesnaście lat swojego życia spędziła na Haiti, gdzie w 2010 roku przeżyła trzęsienie ziemi. To był dla niej punkt zwrotny. Zrozumiała, że nie wie co naprawdę chce studiować i gdzie jest jej miejsce.
0
Zobacz moc ślubnych inspiracji na zdjęciach laureatów MyWed 2017 Award
18 styczeń 2018
Poznaliśmy zwycięzców kolejnej edycji MyWed Wedding Photographers Award 2017 - jednego z bardziej prestiżowych konkursów w pełni poświęconych fotografii ślubnej. Tym razem tytuł Fotografa Roku otrzymał Ken Pak, który zaprezentował prawdziwy „crème de la crème“ fotoreportażu ślubnego.
0
Znamy wyniki konkursu Monochrome Awards 2017. Polacy kolejny raz na podium
16 styczeń 2018
Polacy kolejny raz stają na podium międzynarodowych konkursów fotograficznych. Tym razem była to 4. edycja poświęconego wyłącznie fotografii czarno-białej Monochrome Awards. Zobaczcie nagrodzone prace.
0
Zagłosuj na najlepsze zdjęcie Wildlife Photographer of the Year
12 styczeń 2018
Miłośnicy przyrody z całego świata mogą już wziąć udział w głosowaniu na najlepsze zdjęcie Wildlife Photographer of the Year, którego autor otrzyma Nagrodę Publiczności. Na Wasze głosy organizatorzy czekają do początku lutego.
0
Oto najlepsze podniebne zdjęcia 2017 roku wg Dronestagram
10 styczeń 2018
Różnorodne zdjęcia, które ukazują nasz świat z zupełnie innej perspektywy - tak najlepiej możemy opisać fotograficzne podsumowanie 2017 roku, które przygotował serwis Dronestagram.
0
Marcin Giżycki i Michał Baran laureatami prestiżowego konkursu Hasselblad Masters 2018
9 styczeń 2018
Poznaliśmy zwycięzców organizowanego co dwa lata konkursu Hasselblad Masters.  Miło nam poinformować, że w tym roku na podium stanęło aż dwóch Polaków. Zobaczcie wszystkie nagrodzone prace.
0
Bartłomiej Jurecki: „Kwintesencją fotografii jest to, aby w prostocie znaleźć coś niesamowitego.“
1