Temat miesiąca

Backup i archiwizacja

Tworzenie kopii zapasowych, zapis i zarządzanie biblioteką - zobacz jak zadbać o bezpieczeństwo swoich zdjęć już od chwili wciśnięcia spustu w aparacie

7 artykułów

Backup zawodowców: Rafał Krasa
1
Mobilny backup - rozwiązania do bezpiecznej archiwizacji zdjęć w terenie
15 styczeń 2018
Pracując w terenie mocno ograniczamy ilość wykorzystywanego sprzętu. Chcielibyśmy jednak mieć też możliwość wygodnej i bezpiecznej archiwizacji materiału. Przyglądamy się rozwiązaniom, które ułatwią zarządzanie zdjęciami w podróży.
0
Backup zawodowców: House of Retouching
11 styczeń 2018
Druga w nocy. Jesteśmy już bardzo zmęczeni, ale deadline nie pozwala nam zakończyć pracy i pójść normalnie spać. Pierwszy wysiadł komputer Krzysztofa, po chwili serwer plików, a moment później też i Tomasza przywitał niebieski ekran. Zapadła cisza, spojrzeliśmy na siebie i wiedzieliśmy, że mamy konkretny problem.
1
Stacjonarne dyski - przegląd rynku
9 styczeń 2018
Pojemny biurkowy dysk zewnętrzny to zazwyczaj pierwszy wybór gdy myślimy o backup'ie naszych zdjęć. By pomóc Wam w wyborze modelu najlepiej dopasowanego do Waszych potrzeb porównujemy najciekawsze dyski dostępne na naszym rynku.
0
Bezpieczeństwo zdjęć - pierwsze kroki
3 styczeń 2018
Archiwizacja i backup zdjęć, to temat z którym w pewnym momencie musi zmierzyć się każdy fotograf. Jak robić to szybko, nie rujnując jednocześnie domowego budżetu? Jesteśmy tu by pomóc...
1
Co oznaczają symbole na nośnikach SD i CF? Kupujemy karty pamięci
3 styczeń 2018
Czym różni się karta SDHC od SDXC? Jakie nośniki są oznaczane symbolem UDMA 7, a jakie UHS-II oraz co dokładnie oznacza wartość 1000x? Zobaczcie, na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze odpowiedniej karty pamięci.
2
HDD czy SSD? Wybieramy dysk zewnętrzny
3 styczeń 2018
Każdy fotograf staje w końcu przed koniecznością wyboru: pojemny i niedrogi dysk HDD, czy może szybszy, bezpieczniejszy ale też znacznie droższy SSD?
0
zamknij X
Plebiscyt 2017
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2017
Głosuj!