Redakcja Fotopolis

W związku z dynamicznym rozwojem serwisu poszukujemy nowych współpracowników. Dołącz do ekipy najważniejszego serwisu fotograficznego w Polsce!
19 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Chcesz robić takie zdjęcia jak laureaci Red Bull Illume? Na pewno przyda ci się odrobina wiedzy i praktyki. Te masz szansę zdobyć podczas nadchodzących warsztatów z Marcinem Kinem i Adamem Klimkiem.
18 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Dolnośląski zaprasza na wystawę „Dyskretna tożsamość“, w której są prezentowane prace najwybitniejszych polskich fotografów.
17 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Już niebawem gratka dla wszystkich kolekcjonerów fotografii. 19 kwietnia w Warszawie odbędzie się aukcja, na której będzie można zakupić zdjęcia takich osobistości świata sztuki i rozrywki jak Marylin Monroe, Audrey Hepburn, Brigitte Bardot, Salvador Dali, David Bowie czy Mick Jagger. Wydarzenia poprzedzi aukcja polskich twórców awangardowych.
16 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Już w przyszły czwartek w warszawskiej galerii Fundacji Archeologia Fotografii będzie można zobaczyć „Pole widzenia“ - wystawę prezentującą fotografie, szkice i projekty Wojciecha Zamecznika.
12 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Zasypiają stojąc lub leżąc, na wznak lub na bokach, nieprzytomni. Ich ciała ścielą się na schodach i chodnikach. To bohaterowie projektu, który Paweł Jaszczuk realizował w Tokio w latach 2008-2010.
11 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
1
„I Love You Dad“ to uniwersalny zapis wszechobecności władzy, a także pierwsza indywidualna książka Karola Grygoruka, która opowiada o mało pokazywanym obliczu Tajlandii: osobach wykluczonych, najbiedniejszych żyjących w dzielnicach slumsów, ale też nastolatków zafascynowanych kulturą Zachodu.
11 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Pod koniec marca wystartowaliśmy z konkursem, którego laureaci będą mieli okazję sprawdzić i wygrać konsolę Loupedeck do edycji zdjęć w programie Lightroom. Oto nazwiska trzech finalistów.
9 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Po doskonale przyjętej wystawie z 2015 roku, jeden z najciekawszych polskich fotografów młodego pokolenia powraca z nowym projektem. “Smak wiśni” to 12 wielkoformatowych, drobiazgowo zaplanowanych fotografii, dotykających tematu egzystencji i otwierających pole do własnych interpretacji. Wernisaż już 20 kwietnia.
6 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
1
Warszawska galeria Propaganda zaprasza na wystawę i aukcję młodej sztuki. Zobaczycie na niej prace ponad 20 twórców i szeroki przekrój technik, w tym fotografię. Aukcja odbędzie się w niedzielę 15 kwietnia.
5 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0