Redakcja Fotopolis

Zasypiają stojąc lub leżąc, na wznak lub na bokach, nieprzytomni. Ich ciała ścielą się na schodach i chodnikach. To bohaterowie projektu, który Paweł Jaszczuk realizował w Tokio w latach 2008-2010.
11 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
1
„I Love You Dad“ to uniwersalny zapis wszechobecności władzy, a także pierwsza indywidualna książka Karola Grygoruka, która opowiada o mało pokazywanym obliczu Tajlandii: osobach wykluczonych, najbiedniejszych żyjących w dzielnicach slumsów, ale też nastolatków zafascynowanych kulturą Zachodu.
11 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Pod koniec marca wystartowaliśmy z konkursem, którego laureaci będą mieli okazję sprawdzić i wygrać konsolę Loupedeck do edycji zdjęć w programie Lightroom. Oto nazwiska trzech finalistów.
9 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Po doskonale przyjętej wystawie z 2015 roku, jeden z najciekawszych polskich fotografów młodego pokolenia powraca z nowym projektem. “Smak wiśni” to 12 wielkoformatowych, drobiazgowo zaplanowanych fotografii, dotykających tematu egzystencji i otwierających pole do własnych interpretacji. Wernisaż już 20 kwietnia.
6 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
1
Warszawska galeria Propaganda zaprasza na wystawę i aukcję młodej sztuki. Zobaczycie na niej prace ponad 20 twórców i szeroki przekrój technik, w tym fotografię. Aukcja odbędzie się w niedzielę 15 kwietnia.
5 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Zredagowany przez Tomasza Ferenca i wydany przez łódzką filmówkę zbiór artykułów w ciekawy sposób dotyka powiązań fotografii i szaleństwa. Od opisów procesu twórczego w kryzysie psychicznym, przez wpływ substancji psychoaktywnych na sztukę, aż po próby portretowania szaleństwa w XIX wieku. Spotkanie z autorami i promocja książki już jutro w Leica 6x7 Gallery Warszawa.
5 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
„Do czego może służyć fotografia?” Mariusza Hermanowicza i „Gdzie jest ciało” Agnieszki Rayss to dwie wystawy, które zostaną zaprezentowane w przyszły wtorek, 10 kwietnia w wileńskiej Galerii Fotografii Prospekto.
5 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Wiosna to czas nowych fotograficznych wyzwań i inspiracji. Nowe niższe ceny sprzętu Sony to doskonała okazja do odświeżenia swojego zestawu.
4 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
1
„Co siódmy” to intymna fotograficzna opowieść o zwyczajnych ludziach. Różnica w ich odmienności polega na tym, że są niepełnosprawni. Jakie jest ich życie? Z czym na co dzień się zmagają? Z czego czerpią siłę do życia? Na te i inne pytania możemy próbować szukać odpowiedzi podczas jutrzejszej wystawy i promocji książki „Co siódmy” Krzysztofa Gołucha w Galerii ZPAF Katowice.
4 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
W ramach naszego konkursu masz szansę przetestować i wygrać konsolę do edycji zdjęć Loupedeck. To już naprawdę ostatnia szansa - zgłoszenia przyjmujemy tylko do dziś do północy!
4 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0