Promocja

Lampy Quadralite z racji dobrego stosunku ceny do możliwości cieszą się coraz większą popularnością wśród rodzimych fotografów. W ramach marcowej akcji promocyjnej, związanej z 10-leciem marki, producent przygotował specjalne oferty na dwa modele z oferty.
12 Mar 2018
Promocja
1
Proclub przygotował kolejne promocje. Tym razem przy zakupie najnowszych aparatów Sony otrzymamy przedłużoną gwarancję i dodatkowe akcesoria.
9 Mar 2018
Promocja
0
Tokina i serwis fotowarsztaty.com zapraszają na kolejny plener fotograficzny. Tym razem, w dniach 6-8 kwietnia uczestnicy odwiedzą miasteczka kresowe, górskie wsie i najstarsze ukraińskie cerkwie. Wszystko to w czasie tamtejszych świąt Wielkanocy. Na czas warsztatów będzie można bezpłatnie wypożyczyć sprzęt marki Tokina.
2 Mar 2018
Promocja
0
Seria Pulse Pro X to głowice charakteryzujące się wysoką wydajnością, duża szybkością ładowania, i krótkimi czasami błysku. W praktyce sprawdzili je dla nas Łukasz Skwiot i Angelika Wiatr.
23 Lut 2018
Promocja
0
Trudno wyobrazić sobie postprodukcję zdjęć bez skalibrowanego monitora . Ale czy o właściwe odwzorowanie kolorów nie powinniśmy zadbać już na etapie wykonywania zdjęć? Pytamy o to fotografów komercyjnych - Jakuba Kaźmierczyka i Arcadiusa Mauritza
21 Lut 2018
Promocja
0