Maciej Luśtyk

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

W piątek informowaliśmy Was o warsztatach z Tomaszem Tomaszewskim, podczas których będzie można przetestować pełnoklatkowe aparaty z serii Sony A7. Zajęcia odbędą się w 3 polskich miastach. Dziś ruszają zapisy na spotkanie w Słubicach i Gdańsku. W związku z tym mamy dla Was garść nowych informacji odnośnie imprezy.
16 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Fujifilm i Euro RTV AGD zapraszają na fotograficzny dzień otwarty, który odbędzie się 24 czerwca w warszawskim Studiu Bank. Jedną z atrakcji będą bezpłatne warsztaty fotografii sportowej z Jackiem Boneckim.
16 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Dicam.pl zaprasza do Warszawy na warsztaty “Architektura Światła”, które poprowadzi uznany fotograf i konsultant marki Broncolor, Urs Recher. Zajęcia odbędą się 23 i 24 czerwca 2015 roku.
16 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Już dzisiaj ruszamy z zapisami na warsztaty prowadzone przez Tomasza Tomaszewkiego, podczas których będzie można przetestować pełnoklatkowe aparaty z serii Sony A7. Impreza odwiedzi 3 polskie miasta: Warszawę, Słubice i Gdańsk.
12 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Tokina i Triopo zapraszają do Krakowa na letni plener z Magdą Wasiczek - znaną fotografką specjalizującą się makrofotografii. Zajęcia odbędą się 4 lipca i przeznaczone są zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych. Podczas warsztatów będzie można przetestować całą gamę produktów Tokina i Triopo.
11 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Medikon Polska zaprasza do Częstochowy na kolejną edycję bezpłatnych warsztatów druku fotograficznego i zarządzania barwą. Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z działaniem najnowszych drukarek i monitorów na rynku. Zajęcia odbędą się we wtorek 16 czerwca 2015.
9 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
W czerwcu Fujifilm organizuje serię bezpłatnych warsztatów fotograficznych w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu, które poprowadzą znani polscy fotografowie: Jacek Bonecki, Tomasz Lazar i Paweł Kosicki. Liczba miejsc ograniczona.
3 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Akademia Nikona zaprasza do wzięcia udziału w jesiennej fotoekspedycji do jednego z najbardziej kontrowersyjnych państw świata - Iranu. Wyprawę poprowadzi fotografka, Anita Andrzejewska.
2 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Studio Quantuum zaprasza do Krakowa na dwudniowe warsztaty fotografii beauty i retuszu prowadzone przez cenionych w branży profesjonalistów - fotograf Weronikę Kosińską i retuszera Dawida Żądło. Zajęcia odbędą się w 2 kolejne soboty, 20 i 27 czerwca.
29 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0
Firma BEiKS i Olympus zapraszają do Warszawy na bezpłatne warsztaty fotograficzno - filmowe, podczas których będzie można przetestować aparat Olympus OM-D E-M5 Mark II. Zajęcia odbędą się już w najbliższą niedzielę, 31 maja w Studiu Pin-Up.
26 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0