Maciej Luśtyk

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Akademia Retuszu zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach postprodukcji prowadzonych przez profesjonalnego retuszera. Zajęcia jako jedyne na rynku oferują także przygotowanie biznesowe do rozpoczęcia pracy w tym zawodzie. Warsztaty startują 3 października. Zgłoszenia można nadsyłać do 30 września 2015 roku.
7 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Po krótkiej przerwie wracamy do naszego cyklu, gdzie przybliżamy Wam poszczególne platformy społecznościowe, które mogą pomóc napędzić Waszą fotograficzną karierę. Dzisiaj zajmiemy się serwisem Tumblr, który mimo że nie jest serwisem stricte fotograficznym, to daje fotografom duże możliwości promocji.
5 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Serwis fotowarsztaty.com wraz z firmą Tokina zapraszają do wzięcia udziału w jesiennych warsztatach, gdzie głównym tematem będzie tatrzański pejzaż. W programie całodzienny plener w Tatrach wysokich, wieczorami zaś przewidziane są wykłady i ćwiczenia. Warsztaty odbędą się w weekend 9-11 października 2015. Na czas zajęć można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy Tokina.
4 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Medikon Polska zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach skanowania zdjęć i negatywów prowadzonych przez Karola Bagińskiego. Będzie to okazja by dowiedzieć się jakich ustawień i technik używać by uzyskać jak najlepszą jakość skanu. Podczas zajęć zaprezentowane zostaną możliwości najnowszych urządzeń Epson Photo i V850 Pro. Liczba miejsc ograniczona.
19 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Sklep Cyfrowe.pl zaprasza na trzecią edycję Zlotu Fanów Canon. Będą to trzy dni wypełnione fotografowaniem, dyskusjami o fotografii i testowaniem sprzętu. Zlot odbędzie się w dniach 17-19 września 2015 roku w Smardzewicach.
17 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Za granicą cieszy się niesłabnącą popularnością, w Polsce wciąż traktowany nieco po macoszemu. Twitter to serwis społecznościowy, który może być przydatnym narzędziem w rękach fotografa. Podpowiadamy jak i do jakich celów można go wykorzystywać.
16 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Serwis fotowarsztaty.com i Tokina zapraszają na weekendowy plener fotograficzny w Pieninach, który odbędzie się w dniach 11-13 września. Podczas zajęć zobaczymy najbardziej spektakularne plenery w rejonie tego pasma górskiego i poznamy lokalny folklor. Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy z katalogu Tokiny.
11 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Zapraszamy Was do drugiej części naszego cyklu, w którym przybliżamy Wam poszczególne platformy społecznościowe i podpowiadamy jak efektywnie je wykorzystać pod kątem promocji naszych zdjęć. W tym tygodniu na warsztat wzieliśmy najpopularniejszą fotograficzną aplikację na świecie - Instagram.
7 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Na swoim kanale w serwisie Youtube znany producent oświetlenia zamieścił serię filmowych poradników skupiających się na pracy ze światłem błyskowym. Każdy z 10 filmów z serii "What's the Difference" opisuje różnice w efektach jakie uzyskamy podczas korzystania z różnych technik i sprzętu.
5 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
W zeszłym tygodniu zrobiliśmy przegląd portali społecznościowych, które mogą pomóc Wam wypromować Wasze zdjęcia. Teraz postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej poszczególnym z nich. Na pierwszy ogień idzie Facebook. W artykule zebraliśmy rady, które pozwolą Wam lepiej zarządzać swoją fotograficzną stroną w serwisie.
31 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0