Maciej Luśtyk

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Już jutro, 11 lutego 2016 roku, w Katowicach odbędą się organizowane przez Okręg Śląski ZPAF i firmę EPSON warsztaty, na których uczestnicy będą mogli zdobyć wiedzę odnośnie kalibracji sprzętu i przygotowania zdjęć do druku.
10 Lut 2016
Maciej Luśtyk
1
Zaaferowani państwo młodzi szykujący się do ślubu to bardzo wymagający klienci. Samo zlecenie ślubne różni się zresztą od innych swoimi prawami i zwyczajami, a przede wszystkim ilością ważnych szczegółów do ustalenia. Dlatego tak ważne jest, by komunikacja z klientem przebiegała bezproblemowo. Z pomocą przychodzą śluby na Zalamo.
1 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Skanowanie negatywów to dość żmudny proces. Znacznie szybciej pójdzie nam gdy przed uruchomieniem skanera będziemy już dokładnie wiedzieli, które klatki chcemy zeskanować. Nie musimy jednak ślęczeć nad nimi z lupą. Podglądu negatywów znacznie wygodniej dokonamy za pomocą tabletu.
27 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
Ślub to jedno ważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Nic więc dziwnego, że narzeczeni szukają fotografa, który nie tylko wyłapie wyjątkowe momenty i zrobi piękne zdjęcia, ale też będzie oferował wygodną formę prezentacji fotografii i załatwiania formalności. Często też zdjęciami zainteresowana jest rodzina narzeczonych. We wszystkich sprawach dotyczących sesji ślubnych pomoże wam Zalamo.
17 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
Mówi się, że w kontaktach z klientem najważniejsze jest pierwsze wrażenie. W biznesie pomagają utrwalić je wizytówki. Mimo że praca fotografa nie kojarzy się zwykle z przestrzeniami biurowymi i formalnym strojem, to właśnie w tym zawodzie dobra wizytówka może okazać się na wagę złota. Podpowiadamy, co zrobić by nikt nie przeszedł obok nich obojętnie
11 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
Jednymi z trudniejszych w obsłudze są zlecenia, gdzie mamy do czynienia z wieloma klientami, takie jak sesje zbiorowe w szkołach, przedszkolach i imprezy okolicznościowe. Kilkadziesiąt osób, a każda ma swoje preferencje. Ciężko utrzymać ze wszystkimi kontakt. Tworzy się zamieszanie, które trudno opanować. Chyba, że ma się przystosowane do tego narzędzie…
5 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
Twórcy cieszącego się popularnością cyklu "Wszyscy Jesteśmy Fotografami" zapraszają do wzięcia udziału w czwartej odsłonie serii spotkań z wybitnymi osobistościami ze świata fotografii. W ramach czwartej edycji odbędzie się 6 wydarzeń. Start już 8 października 2015 w warszawkim barze Studio.
29 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
X-Rite Photo zaprasza na bezpłatne webinarium poświęcone kalibracji kolorystycznej, które odbędzie się 30 września 2015. Tematem spotkania będzie omówienie sposobów uzyskania idealnych kolorów na zdjęciach portretowych z użyciem narzędzia ColorChecker Passport. Wykład poprowadzi członek programu X-Rite Coloratti, Piotr Piątek.
14 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Canon zaprasza na drugą edycję cyklu bezpłatnych warsztatów i prezentacji Canon Cinema Roadshow, podczas których będzie można zapoznać się z najnowszym sprzętem filmowym producenta W tym roku impreza odwiedzi 4 polskie miasta: Wrocław, Kraków, Gdańsk i Warszawę.
10 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Akademia Fotografii wraz z marką Batida zapraszają do wzięcia udziału w warsztatach fotografii kulinarnej, prowadzonych przez specjalistę w tej dziedzinie - Rafała Meszkę. Warsztaty obejmują 32 godziny zajęć i rozpoczynają się już w najbliższą sobotę, 12 września 2015 roku.
8 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0