Maciej Luśtyk

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Na polski rynek wkraczają produkty marki Rotolight, a wśród nich poręczny LED-owy oświetlacz Rotolight Neo. Według zapewnień producenta, ma on wyznaczać nowe standardy w branży. Sprawdzamy, czy rzeczywiście tak jest.
13 Gru 2016
Maciej Luśtyk
1
Pod koniec września producent zaprezentował trzy nowe aparaty. Wśród nich znalazł się model LX15, który w kompaktowym korpusie oferować ma wszystko, czego od zaawansowanego kieszonkowca mogą wymagać użytkownicy. Sprawdzamy, czy jest tak w rzeczywistości.
7 Lis 2016
Maciej Luśtyk
10
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm ma być propozycją, która sprosta oczekiwaniom zawodowych fotografów. Sprawdzamy ile prawdy jest w obietnicach producenta.
13 Paź 2016
Maciej Luśtyk
8
Przy okazji testów aparatu Fujifilm X-T2 w naszej redakcji zagościł zaprezentowany pod koniec sierpnia jasny, standardowy obiektyw Fujinon XF 23 mm f/2 R WR. Zobaczcie, jak radzi sobie w praktyce.
5 Paź 2016
Maciej Luśtyk
0
Podczas targów Photokina mieliśmy okazję przyjrzeć się bliżej jednemu z największych zaskoczeń tegorocznej Photokiny. YI M1 to tani bezlusterkowiec, który zaskakuje specyfikacją. Czy chiński produkt ma jakiekolwiek szanse z konkurencją?
27 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
3
Podczas targów Photokina 2016 Trafiliśmy też na stoisko Hasselblada. Tu oczywiście najbardziej oblegany był stolik z modelem X1D. Mieliśmy chwilę, by bliżej mu się przyjrzeć i jesteśmy nim jeszcze bardziej zachwyceni niż podczas premiery.
23 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
0
Kilka dni temu Fujifilm zapowiedziało system G, który zatrząść ma rynkiem aparatów średnioformatowych. Wczoraj mieliśmy okazję bliżej zaznajomić się z przedprodukcyjnym modelem aparatu. Czy warto czekać na finalny produkt?
21 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
0
Podczas pierwszego dnia Photokiny mieliśmy okazję wziąć w nasze ręcę jedną gorętszych premier tych targów - Sony A99 II. Czy rzeczywiście jest tak dobry jak wskazywałaby na to specyfikacja?
20 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
2
Zaprezentowany dzisiaj bezlusterkowy EOS M5 ma być alternatywą dla lustrzanek ze średniej półki cenowej i realną konkurencją dla zaawansowanych aparatów konkurencji. Czy podoła temu zadaniu?
15 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
4
Peak Design szumnie wszedł na rynek toreb i akcesoriów fotograficznych, a kolejne rozwiązania firmy cieszą się niesłabnącą popularnością. Zobaczcie, jak kluczowe produkty sprawdzają się w praktyce.
30 Sie 2016
Maciej Luśtyk
1